Vila Borsh

 
hotel rating stars

Rruga Plazhit, Borsh, Shqiperi

Vila Borsh ndodhet buze detit Jon, perballe ishullit te Korfuzit. Te gjitha dhomat jane me hapesire te madhe si dhe me ballkon me pamje nga deti. Tek vila Borsh eshte mundesia qe te gatuash, sepse cdo dhome eshte e pajisur me nje guzhine moderne. Por kur nuk kini deshire qe te gatuani shume afer eshte nje restorant i cili do t’ju kenaqe me pjatat e tij te shijshme me cmime shume te arsyeshme.

Shkëlqyeshëm, 5.0/5.0

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Parkim Falas
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Internet kabllor falas
 • Banje me dush
 • Shtreter portativ extra
 • Krevat per femije
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Sporte & Aktivitete
 • Fushe volejbolli

Per rezervimet e anuluara të paktën 2 javë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 2 javë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 11:00

Check-Out: 12:00