Napolon Complex

 
hotel rating stars

Rruga Qeparo Borsh Km 2, 8407 Qeparo, Albania

Napolon Complex ndodhet ne Qeparo vetem disa km larg nga Korfuzi dhe Saranda. Hoteli ofron pishine, barbecue si edhe parking privat per pushuesit e tij. Cdo dhome eshte e pajisur me TV, kondicioner, kuzhine si edhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per te gatuar. Cdo dhome ka tualet privat.Disa prej dhomave ofrojne pamje nga deti kurse te tjerat ofrojne pamje si nga deti ashtu edhe nga mali. Cdo dhome ka nje tarrace te mjaftueshme per t’u relaksuar dhe per te shijuar pamjen e detit.Free Wi-fi ofrohet ne te gjithe strukturen.Hoteli i kushton shume vemendje ushqimit te servirur. Ai eshte i shendetshem dhe i perzgjedhur me kujdes. Peshku kombinohet me kuzhinen tradicionale dhe kjo eshte dieta perfekte per pushimet.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Restorant
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Krevat per femije
 • Ajer te kondicionuar
 • Abazhur
 • Ballkon
 • Televizion
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00