Antipatrea

 
hotel rating stars

Rr. Antipatrea, L. 28 Nendori, Berat, Shqiperi

Hotel Antipatrea gjendet në qendër të Beratit, 150 metra nga brigjet e lumit Osum. Hotel Antipatrea ofron një bar dhe dhoma me ajër të kondicionuar , TV me ekran te sheshte, një minibar, Wi-Fi falas, një dush, banjo private me tharëse flokësh. Hotel Antipatrea ofron një sallë pritjeje të përbashkët, vend per ruajtjen e valixheve dhe shërbimin e hekurosjes . Mëngjesi është i përfshirë, dhe një restorant qe shërben guzhine tradicionale shqiptare ndodhet vetem 100 metra larg nga hoteli. Disa kisha Bizantine, muzetë dhe Kalaja e Beratit mund të gjenden brenda një rrezeje prej 800 metrash. Per klientet ofrohet parkim falas.

S'ka Vlerësime

 • Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
 • Internet Wireless falas
 • Parkim Falas
 • Bar
 • Recepsion te hapur 24-ore
 • Sherbim ne dhome
 • dhome per bagazhet
 • Kasaforte ne recepsion
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Shkembim valute
 • Sherbim lavanderie
 • Dhomat dhe sherbimet ekstra
 • Banje me dush
 • Ajer te kondicionuar
 • Dhoma ku ndalohet duhani
 • Abazhur
 • Televizor satelitor
 • Televizion
 • Tharese flokesh
 • Minibar
 • Telefon
 • Tavolina pune
 • Pajisje tualeti personale
 • Internet Wireless falas

Per rezervimet e anuluara të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.

Check-In: 12:00

Check-Out: 11:00

Nje femije 0-4.99 vjec akomodohet falas.