Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Ky hotel ka nevoje per nje konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ne disa raste kjo mund te vonohet deri ne 48 ore.
Hotel Paradise Beach hotel stars
Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.2/5.0 - Shkelqyeshem (5 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomave: Kerkohet Konfirmim hotel availability
Mberritja: 12.00
Largimi: 12.00
HARTA E HOTELIT
hotel paradise beach vllora front view
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach, Vlore, Albania

Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëruara të Radhimës, hotel Paradise Beach ofron pushime të mrekullueshme. Ju mund të shijoni pamjen e mrekullueshme të natyrës së virgjër dhe perëndimin e diellit dhe gjithashtu një mikpritje të ngrohte nga personeli i hotelit.

Dhomat
Ka 26 dhoma ne hotel, nga te cilat 1 është dyshe, 6 janë dopjo, 17 treshe dhe 2 suita.
Bronxe award by Authentic Albania Quality Mark Paradise Beach Hotel is honoured Bronxe Award by Authentic Albania Quality Mark

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Parkim Falas
Internet Wireless falas
Bar
Restorant
Recepsion te hapur 24-ore
Ashensor
Salle konference
Sherbim lavanderie
Dyqan Dhuratash
Roje sigurie
Zyre per makina me qera
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Vaske
Ajer te kondicionuar
Ballkon
Minibar
Tharese flokesh
Televizion
Sporte & Aktivitete
Kend lojrash per femije
Ju lutem plotesoni te dhenat e rezervimit:
 
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
 

 

 
Politika Anullimit

Gjate sezonit te ulet  (01/01-14/04 dhe 16/10-31/12) dhe te mesem (15/04-30/05 dhe 16/09-15/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (01/06-15/09) per rezervimet e anuluara  të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite  para mbërritjes, do te paguhet shuma e nates se pare.
Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: