Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Hotel New York hotel stars
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.2/5.0 - Shkelqyeshem (19 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomave: Konfirmuar hotel availability
Mberritja: 13:00
Largimi: 11:00
HARTA E HOTELIT
hotel new york vlora front view
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York, Vlore, Albania

Hotel New York, është i vendosur në një pjesë shumë atraktive te Gjirit të Vlorës i njohur edhe si zona "Uji i Ftohte", për shkak të  burimit te ujit të freskët  pranë, i cili  derdhet në ujërat blu e te kthjelleta të detit Jon. Hotel  New York ka qenë gjithmonë një nga hotelet më të mira në qytetin e Vlorës  si në pajisje ashtu dhe ne në shërbimet e standarteve te larta  që ai ofron. Megjithatë me shtimin e dhoma  te reja kohëve  të fundit dhe renovimin e shumë prej dhomave ekzistuese, ai eshte pozicionuar  në një  vend kryesor per udhëtaret qe duan te zgjedhin hotelet e Vlores. Dhomat e reja janë të bollshme dhe të ofrojë rehati të pakrahasueshme dhome jo vetem  në Vlorë por edhe ne Shqipëri. Ambjente të brendshme elegante, pajisje  të teknologjisë së lartë te tilla si ekrane televizoresh te kamufluar pas  pasqyrave  të mëdha, dhoma me ngrohje qendrore, mobilje rezistuese  ndaj zjarrit krevate dhe dyshekë  firmato.  Këto janë vetëm disa karakteristika mrekullueshme te pajisjeve te reja. Mbi te gjitha hoteli  ka nje  pozitë të favorshme në  plazh, dy bare, një restorant, një pishinë të hapur noti, nje dhome konference dhe sherbim te shkelqyer.Si rezultat ai eshte ndoshta hoteli me i mire ne qytet.
Silver award by Authentic Albania Quality Mark New York Hotel is honoured Silver Award by Authentic Albania Quality Mark

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Dhome takimi
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Shkembim valute
Dyqan Dhuratash
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Vaske
Shtreter portativ extra
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Sporte & Aktivitete
Pishine te hapur
Kend lojrash per femije
Ju lutem plotesoni te dhenat e rezervimit:
 
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
 

 

 
Politika Anullimit

Gjate sezonit te ulet  (01/01-31/03 dhe 11/10-31/12) dhe te mesem (01/04-26/06 dhe 29/08-10/10) per rezervimet e anulluara të paktën 24 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 24 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.Gjate sezonit te larte (27/06-28/08) per rezervimet e anuluara  të paktën 72 ore para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 72 ore  para mbërritjes, do te paguhet  shuma totale e nates se pare.

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: