Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Vlore


  • Foto nga Hotele ne Vlore, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Vlore, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Vlore, Shqiperi
Ju prezantojmë me poshtë hotelet e Vlorës të zgjedhur nga ne. Vlora ndodhet në jugperëndim të Shqipërisë pikërisht ku bashkohen deti Adriatik me detin Jon. Është një nga portet kryesore në Shqipëri që ndodhet 147 km nga Tirana dhe 130 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Në antikitet njihej si Aulona. Vlora është qyteti ku u shpall Pavarësia e Shqipërisë ne vitin 1912. Në Vlorë mund të vizitoni: Muzeun e Pavarësisë, Muzeun Etnografik, Muzeun Historik, Kalanë e Kaninës, plazhet dhe vijën bregdetare etj.

Hotel Vlora, Vlore, Albania
Vlora Stars Hotel Vlora
Justin Godar 1, Sheshi Flamurit, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet në qendër të qytetit të Vlorës dhe ju ofron ambient tërheqës dhe shumë te rehatshëm, me një shërbim prof ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 person Madhesia e dhomes : 16 metra katror.Hotel Pavarsia, Vlore, Albania
Pavarsia Stars Hotel Pavarsia
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel New York, Vlore, Albania
New York Stars Hotel New York
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel New York, është i vendosur në një pjesë shumë atraktive te Gjirit të Vlorës i njohur edhe si zona "Uji i Ftohte", ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Ambasador, Vlore, Albania
Ambasador Stars Hotel Ambasador
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 persona me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Bologna, Vlore, Albania
Bologna Stars Hotel Bologna
Rr.Ismail Qemali, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron dhoma moderne me pamje në det dhe një restorant me tarracë ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vlora International, Vlore, Albania
Vlora International Stars Hotel Vlora International
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër qendrës, vetëm disa metra larg nga deti, Hotel Vlora International u ofron mundesine vizitoreve t ... me teper

Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Regina, Vlore, Albania
Regina Stars Hotel Regina
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (11 Vleresime)
Hotel Rating

Mbretëresha e Detit Jon ofron shërbime më të çmuar që ju mund ti besoni.Këtu tek ne,përveç detit të bukur, ju do të gje ... me teper
Nga € 26.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 26.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Fshati Turistik Olimpia, Vlore, Albania
Fshati Turistik Olimpia Stars Hotel Fshati Turistik Olimpia
Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik “Olimpia”. Ai përb ... me teper
Nga € 32.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 32.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kompleksi Edva, Vlore, Albania
Kompleksi Edva Stars Hotel Kompleksi Edva
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Kompleksi Edva ... me teper
Nga € 22.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 22.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Helia, Vlore, Albania
Helia Stars Hotel Helia
Radhime, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksim qe jeni duke k ... me teper
Nga € 24.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 24.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Lux, Vlore, Albania
Lux Stars Hotel Lux
Sheshi i flamurit mbi Tirana Bank, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Lux, nje investim serioz ne fushen e hotelerise, i ideuar dhe ndertuar me mjeshteri nga arkitekte italiane. I ndo ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Partner, Vlore, Albania
Partner Stars Hotel Partner
RR.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, Xhamia Muradie dhe detit. Ofron ambiente te brendesheme elega ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Fshati Turistik Llogara, Vlore, Albania
Fshati Turistik Llogara Stars Hotel Fshati Turistik Llogara
Parku Kombetar Llogara, Vlora, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Tourist Village Llogara ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Riviera, Vlore, Albania
Riviera Stars Hotel Riviera
Rr. Nermin Vlora, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Riviera është një ndër të paktët hotele që ndodhen shumë pranë qendrës së qytetit të Vlorës dhe gjithashtu një nd ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Alpin Llogara, Vlore, Albania
Alpin Llogara Stars Hotel Alpin Llogara
Parku Kombetar i Llogarase, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Alpin Llogara ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë, me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Paradise Beach Stars Hotel Paradise Beach
Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëruara të Radhimës, hotel Paradis ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte nje dhome per 2 persona te rritur dhe 1 femije 0-5.99 vjecHotel Sofo, Vlore, Albania
Sofo Stars Hotel Sofo
Parku Kombetar, Llogara, Vlore, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Sofo ndodhet ne Parkut Kombëtar të Llogarasë. Hotel Sofo ofron shërbime familje me cilësi të lartë në një ambient ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: