Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Tirane


  • Foto nga Hotele ne Tirane, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Tirane, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Tirane, Shqiperi
Më poshtë do të gjeni një shumëllojshmëri hotelesh në Tirane nga buxhetorët tek luksozët. Tirana është kryeqyteti i Shqipërisë dhe qendra më e rëndësishme ekonomike dhe politike në vend. Ajo u ndërtua në vitin 1614 nga Sulejman Pasha i Mulletit, por deri në vitin 1920, kur u shpall kryeqytet për shkak të pozitës gjeografike pak a shumë në mes të vendit, ishte një qytet pa ndonjë rendësi të veçantë. Në vitet e fundit Tirana është transformuar plotësisht nga një qytet i zymtë ngjyrë gri i stilit komunist, në një kryeqytet modern, plot ngjyra dhe me një ndikim të madh evropian. Në Tiranë mund të vizitoni: Muzeun Historik Ndërkombëtar, Xhaminë e Etem Beut, Sahatin, Kompleksin e Ministrive, Bllokun, Pallatet Shumëngjyrëshe, Parkun etj. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ndodhet 20 km nga qyteti. Shihni kete video te Tiranes!

Hotel Te Stela Resort, Tirane, Albania
Te Stela Resort Stars Hotel Te Stela Resort
Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Te Stela Resort ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, 7 km nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithcka qe ... me teper
Nga € 29.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 29.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Serenity, Tirane, Albania
Serenity Stars Hotel Serenity
Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Serenity ndodhet në zemër të Tiranës dhe është vetëm 10 min larg në këmbë nga Muzeu historic Kombëtar. Hotel Sere ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Airport Tirana, Tirane, Albania
Airport Tirana Stars Hotel Airport Tirana
Aeroporti Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (28 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Airport Tirana është një hotel luksoz dhe prestigjoz i vendosur vetëm pak metra larg Aeroportit “Nënë Tereza”, i ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Best Western Nov, Tirane, Albania
Best Western Nov Stars Hotel Best Western Nov
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Novhotel ka 12 dhoma nga te cilat 6 jane dhoma dyshe, 3 jane matrimoniale, dhe 3 jane suita.Te gjitha dhomat jane te pa ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Diplomat, Tirane, Albania
Diplomat Stars Hotel Diplomat
Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Diplomati ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave ... me teper

Nga € 63.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 63.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Theranda, Tirane, Albania
Theranda Stars Hotel Theranda
Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që n ... me teper

Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Stela, Tirane, Albania
Stela Stars Hotel Stela
Rr.Dibres, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Një hotel tre yjesh që ofron shërbim 4 yjesh, hotel Stela ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 100 m larg sheshit Skënder ... me teper
Nga € 31.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 31.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Tirana International and Conference Center, Tirane, Albania
Tirana International and Conference Center Stars Hotel Tirana International and Conference Center
Sheshi Skenderbej, Tirana, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Një ndër hotelet më prestigjioze dhe më të mëdhenj në Shqipëri, me një vendndodhje në zemër të qytetit, në sheshin Skën ... me teper
Nga € 104.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 104.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Doro City, Tirane, Albania
Doro City Stars Hotel Doro City
Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere paqesore.
Hoteli esht ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Elysee, Tirane, Albania
Elysee Stars Hotel Elysee
Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Golden City, Tirane, Albania
Golden City Stars Hotel Golden City
Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte përtej çmime më të mirë të përballueshme, Hotel Golden City ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Brilant Antik, Tirane, Albania
Brilant Antik Stars Hotel Brilant Antik
Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli jonë ndodhet në Rr. Jeronim De Rada perballe Parlamentit Shqiptar, në qendër tëTiranës, ka një pozicjon që gjend ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Kruja, Tirane, Albania
Kruja Stars Hotel Kruja
Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbe, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Verzaci, Tirane, Albania
Verzaci Stars Hotel Verzaci
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (55 Vleresime)
Hotel Rating

I ndërtuar në vitin 1999, Hotel Verzaci ndodhet në Rinas, vetëm disa qindra metra nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiran ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Green House, Tirane, Albania
Green House Stars Hotel Green House
Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesa ... me teper

Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Primavera, Tirane, Albania
Primavera Stars Hotel Primavera
Rr. Grigor Heba(afer kompleksit Dinamo), Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Primavera ju mirepret te vini ne vendin e qetesise dhe te ndjeheni mire ne ambjentet tona.

Tek ne do ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 person.Hotel Bristol, Tirane, Albania
Bristol Stars Hotel Bristol
Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Kemi kënaqësinë t’ju njohim me një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel Br ... me teper

Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Seven, Tirane, Albania
Seven Stars Hotel Seven
Rr.Kavajes, ish-Ambasada Turke, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar ne zemer te kryeqytetit, Seven Hotel ju mirepret ne
ambjentin e tij te ngrohte dhe familjar , me  ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Europa, Tirane, Albania
Europa Stars Hotel Europa
Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (20 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “M ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Green, Tirane, Albania
Green Stars Hotel Green
Vaqarr, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Mirsevini ne Hotel Green  nje nga hotelet me prestigjioze me tre  yje ne Tirane.
Me arkitekturen e tij uni ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Teatri Kame, Tirane, Albania
Teatri Kame Stars Hotel Teatri Kame
Fshati Ibe, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Teatri Kame resort ndodhet 20 km larg kryeqytetit Tiranë në kodrën e Ibës, afër lumit Erzen. Teatri Kame është krijuar ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Vila Druri
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Bermon, Tirane, Albania
Bermon Stars Hotel Bermon
Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër kinostudios, rreth 10 m ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Aurelis, Tirane, Albania
Aurelis Stars Hotel Aurelis
Autostrada Tirane-Durres, Km 7 perballe Megatek, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel "AURELIS" karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere paqesore. Hoteli eshte i pozicionuar ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Broadway, Tirane, Albania
Broadway Stars Hotel Broadway
Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Broadway një ndër hotelet më lluksoze në Tiranë,konstruktuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të prefer ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Comfort II, Tirane, Albania
Comfort II Stars Hotel Comfort II
Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Comfort II ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel SarOtel, Tirane, Albania
SarOtel Stars Hotel SarOtel
Rr. Kostandin Kristoforidhi, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

SarOtel Hotel eshte i vendosur në qendër të Tiranës, vetëm një hap larg nga Sheshin Skenderberg, Sar'Otel ofron një bar ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Best Western Premier Ark, Tirane, Albania
Best Western Premier Ark Stars Hotel Best Western Premier Ark
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

BEST WESTERN PREMIER Ark Hotel ndodhet ngjitur Aeroportit Nderkombetar te Tiranes, vetem 20 minuta nga qendra e Tirane ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Class, Tirane, Albania
Class Stars Hotel Class
Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Nje hotel I ri dhe me dizanjo I pozicionuar ne km e 11 ne autostraden kryesore Tirane Durres ne vore,nje zone biznesi ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Vila Alba, Tirane, Albania
Vila Alba Stars Hotel Vila Alba
Rr. Xhorxhi Martini, Nr. 10, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

I vendosur ne qender te qyteti te vjeter, Vila Alba është një  Hotel i stilit Bout ... me teper
Nga € 90.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 90.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Nirvana, Tirane, Albania
Nirvana Stars Hotel Nirvana
Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hoteli Nirvana ndodhet pak metra nga qendra e Tiranës. Është një vend ideal për vizitorët dhe njerëzit e biznesit si dh ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Prestige, Tirane, Albania
Prestige Stars Hotel Prestige
Rr. Panorama, (prapa shkolles Harry T. Fultz), Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hoteli Prestige eshte nje biznes I ri qe ndodhet afër qendrës së Tiranës. Hoteli Prestige ofron një atmosferë të ngroht ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel The Rooms, Tirane, Albania
The Rooms Stars Hotel The Rooms
Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

The Rooms Hotel****Design and Wellness Hotel, Tirana Hoteli THE ROOMS**** ekskluzivisht me 4 yje eshte hoteli me i ri d ... me teper
Nga € 65.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 65.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Arber, Tirane, Albania
Arber Stars Hotel Arber
Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore ... me teper

Nga € 90.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 90.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel La Boheme, Tirane, Albania
La Boheme Stars Hotel La Boheme
Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme të Bllokut të Tiranës, Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe Wellness d ... me teper
Nga € 75.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 75.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel MonarC, Tirane, Albania
MonarC Stars Hotel MonarC
Kryqezimi i Rr.George W. Bush me Blv.Zhan d'Ark, Nr. 15/2, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Zgjedhja perfekte ne Tiranë ! E vendosur ne kryqezimin e rrugës “G. W Bush “ dhe Bulevardit “Zhan d’Ark “ .Hotel MonarC ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Padam Boutique, Tirane, Albania
Padam Boutique Stars Hotel Padam Boutique
Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Padam Boutique Hotel dhe Restorant, të vendosura në një vilë të bukur klasik në zemër të Tiranës, është një pikë referi ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Patricia, Tirane, Albania
Patricia Stars Hotel Patricia
Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Comfort, Tirane, Albania
Comfort Stars Hotel Comfort
Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Comforti është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një apartamenti. Ndodhet afër qendrës së Tiranës, vetëm disa m ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Dinasty, Tirane, Albania
Dinasty Stars Hotel Dinasty
Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Bukurinë klasike, madhështinë dhe komoditetin mund ta gjeni të ndërthurur në mënyrë perfekte në hotel Dinasty. Një n ... me teper

Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Diplomat Fashion, Tirane, Albania
Diplomat Fashion Stars Hotel Diplomat Fashion
Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se Tiranës, 25 minuta larg nga aeroporti dhe 3 minuta nga vëll ... me teper

Nga € 63.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 63.00
Pamja Dhomes: Paris Floor
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Dreri, Tirane, Albania
Dreri Stars Hotel Dreri
Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Dreri eshte vendosur në Parkun Kombëtar, zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1,5 kilometra larg nga qendra e krye ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Grand Tirana, Tirane, Albania
Grand Tirana Stars Hotel Grand Tirana
Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

I ndertuar ne 2001, Hoteli me kater yje eshte I pozicionuar ne zemer te Tiranes, ne zonen e “Bllokut”, vetem disa metra ... me teper
Nga € 105.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 105.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ikea, Tirane, Albania
Ikea Stars Hotel Ikea
Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Ikea ofron strehim një bar dhe një restorant qe shërbyen kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Boutique Vila Verde, Tirane, Albania
Boutique Vila Verde Stars Hotel Boutique Vila Verde
Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014.Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga shes ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mondial, Tirane, Albania
Mondial Stars Hotel Mondial
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi të Bankës Ndërkombëtare Greke dhe Bankës I.C. Bëjeni vizitën ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Victoria, Tirane, Albania
Victoria Stars Hotel Victoria
Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Victoria E ndodhur në një zonë të re banimi te Tiranës. Hotel Viktoria ofron dhoma me ajër të kondicionuar me TV ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila 60, Tirane, Albania
Vila 60 Stars Hotel Vila 60
Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës, ofron Wi-Fi, parkim falas dhe me ajër të kondicionuar ne dhome. T ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Sheraton Tirana, Tirane, Albania
Sheraton Tirana Stars Hotel Sheraton Tirana
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet ne një zone te qete ne zemër te qytetit, afër Parkut Kombëtar ku gjeni liqenin artificial dhe kopshtin z ... me teper
Nga € 175.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 175.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Propaganda Hostel, Tirane, Albania
Propaganda Hostel Stars Hotel Propaganda Hostel
Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hostel Propaganda ndodhet në katin e tretë të një ndërtese në rrugën Pjeter Bogdani dhe 1 km nga qendra e Tiranës dhe s ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 shtrat në një dhomë te perbashketHotel Friends, Tirane, Albania
Friends Stars Hotel Friends
Rr. Kavajes, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Friends është ndërtuar në vitin 2002. Ky hotel i vogël ndodhet vetëm 100m larg qendrës së Tiranës, fare pranë mon ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Vila Tafaj, Tirane, Albania
Vila Tafaj Stars Hotel Vila Tafaj
Rr.Mine Peza, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (17 Vleresime)
Hotel Rating

Vendosur në zemër të kryeqytetit shqiptar, Villa Tafaj është ndërtuar në vitet ’30 me stil italian. Vila Tafaj e filloi ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Bujtina e Gjelit, Tirane, Albania
Bujtina e Gjelit Stars Hotel Bujtina e Gjelit
Rr.Don Bosko, Nr.1, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Bujtina e Gjelit. Prek traditën dhe bëj diferencën Shijo kuzhinën tradicionale shqiptare si dhe produktet bio të ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Xheko Imperial, Tirane, Albania
Xheko Imperial Stars Hotel Xheko Imperial
Rr. Ibrahim Rugova, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Një mikpritje e ngrohte ju pret tek Hotel Xheko Imperial, i pozicionuar në një kënd të qetë të një prej lagjeve me e ... me teper

Nga € 110.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 110.00
Pamja Dhomes: Premium
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Alpin, Tirane, Albania
Alpin Stars Hotel Alpin
Rr. Siri Kodra, Nr 20, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Alpini është një hotel i vogël buxhetor dhe i qetë, i ndërtuar në vitin 2003. Ndodhet 200 m larg qendrës së Tiranës. ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Firenze, Tirane, Albania
Firenze Stars Hotel Firenze
Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Ky hotel i kendshem i ngritur ne vitin 2003 ndodhet ne qender te Tiranes. Dhomat jane rehatshme me mobilim elegant dhe ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Millennium, Tirane, Albania
Millennium Stars Hotel Millennium
Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Millennium është e vendosur në qendër të Tiranës,vetem 300 metra nga Sheshi Skënderbej. Ajo ofron një snack bar. ... me teper
Nga € 58.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 58.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 2 personaHotel Chateau Linza, Tirane, Albania
Chateau Linza Stars Hotel Chateau Linza
Rr. Porcelanit, Qesarake, Linza, Tirane, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Resorti Chateau Linza, i cili ndodhet ne periferi të Tiranës afër Malit te Dajtit, ofron një ambient të qetë dhe një pa ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: