Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Ky hotel ka nevoje per nje konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ne disa raste kjo mund te vonohet deri ne 48 ore.
Hotel Seaside Saranda hotel stars
Rr. Butrint, km 4, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 4.2/5.0 - Shkelqyeshem (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomave: Kerkohet Konfirmim hotel availability
Mberritja: 12:00
Largimi: 10:00
HARTA E HOTELIT
hotel seaside saranda front view
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda, Sarande, Albania

Në një vend ende të virgjër të Mesdheut, në një zonë mjaft tërheqëse në bregdetin e Sarandës, rreges per Butrint ne km4, perpara plazhit te Disco Mangos, do të gjeni një oaz bukurie, në këtë qytet pa dimër, aty ku njeriu dhe natyra shkrihen në një… Plot shije dhe komoditet vjen si një mundësi e pakrahasueshme për të gjithë ata që kërkojnë relaksin, zbavitjen, por edhe natyrën e rrallë. Hoteli Seaside disponon 29 dhoma. 14 prej te cilave dopio, 4 dhoma jane treshe, me nje krevat dopio dhe nje tek, dhe 11 katershe te cilat disponojne nga nje krevat dopio dhe 2 krevat tek. Dhoma të qeta dhe të rehatshme me një mobilim të ri komod, elegant e plot shije, të gjitha me ballkone private me një pamje mrekulluese mbi detin Jon të cilën mund ta shijosh fare mirë edhe që nga krevati. Të gjitha dhomat janë të pajisura me televizor, telefon, minibar, frigorifer, ajër të kondicionuar, akses interneti wireless, shërbim dhome 24 orë, banjo, dush, tharëse flokësh dhe kasaforta për sendet me vlerë. Ashensori panoramik ju ngjit në parajsën që ofron bari “Skea” dhe restoranti magjepsës i hotelit “Junia Rufina”. Restoranti në ajër të pastër dhe shefat e kuzhinës që kujdesen për ju të shijoni gatimet tepër speciale të gatuara me mjaft mjeshtëri, si mëngjesi, antipastat, garniturat tradicionale të gastronomisë shqiptare dhe asaj më të famshme mesdhetare. Freskia e ushqimit bashkohet me freskinë e natyrës dhe vijnë në pjatën tuaj plot shije. Hoteli ka parking 24 orësh të garantuar

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Ture
Shkembim valute
Zyre per makina me qera
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Krevat per femije
Ajer te kondicionuar
Dhoma ku ndalohet duhani
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Ju lutem plotesoni te dhenat e rezervimit:
 
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
 

 

 
Politika Anullimit

Për rezervimet e anuluara të paktën 7 dite para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 7 dite para mbërritjes, do te paguhet shuma totale e natës se pare.
Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: