Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Ky hotel ka nevoje per nje konfirmim paraprak. Ne zakonisht pergjigjemi brenda nje ore, por ne disa raste kjo mund te vonohet deri ne 48 ore.
Hotel Butrinti hotel stars
Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimet e Klienteve 3.5/5.0 - Shume Mire (10 Vleresime)
Disponueshmeria e Dhomave: Kerkohet Konfirmim hotel availability
Mberritja: 14:00
Largimi: 12:00
HARTA E HOTELIT
hotel butrinti saranda front view
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti, Sarande, Albania

Ky hotel i klasit të lartë është një ndërtesë e re në një zonë me tradita. Hotel Butrinti ka një pozicion të përkryer gjeografik, afër disa zonave më interesante të Shqipërisë jugore, siç është zona arkeologjike e qytetit te Butrintit dhe Foinikes, kisha Mesopotame, burimi I “Syrit te Kaltër” etj. Kur ktheheni nga një prej këtyre vizitave mund të çlodheni nën tingujt e muzikës dhe koktejeve në ambientet e pub-it dhe piano-barit luksoz të hotelit. Hotel Butrinti është vendi ideal për të organizuar çdo lloj takimi. Ka një qendër kongresesh te pajisur mire, me salla konferencash dhe mbledhjesh për aktivitete kulturore, sportive, politike, biznesi, darka zyrtare apo për çdo lloj feste. Çlironi stresin e ditës në qendrën e fitnesit të pajisur me mjete moderne. Çlodhuni duke notuar në pishinë, provoni një masazh ripërtëritës ose sauna dhe dilni ne natyrën e bukur për një vrap të lehtë nëpër rrugicat e ngushta buzë detit.

Dhomat
Hoteli ofron një shërbim të shkëlqyer dhe dhoma mjaft të rehatshme e të mobiluara me shije e elegancë.


Ju lutem te vini re : hoteli kerkon parapagim te plote te rezervimit

Facilitetet dhe Sherbimet e Hotelit
Internet Wireless falas
Parkim Falas
Bar
Restorant
Kuzhine tradicionale
Recepsion te hapur 24-ore
Kend interneti
Ashensor
Sherbim ne dhome
Salle konference
Sherbime per takime biznesi
Roje sigurie
dhome per bagazhet
Kasaforte ne recepsion
Qender fitnesi
ATM
Shkembim valute
Kopsht
Sherbim lavanderie
Dhomat dhe sherbimet ekstra
Banje me dush
Shtreter portativ extra
Ajer te kondicionuar
Abazhur
Ballkon
Televizor satelitor
Tharese flokesh
Minibar
Telefon
Tavolina pune
Kasaforte
Sporte & Aktivitete
Pishine te hapur
Kend lojrash per femije
Fushe tenisi
Fushe e vogel futbolli
Ju lutem plotesoni te dhenat e rezervimit:
 
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
 

 

 
Politika Anullimit

Per rezervimet e anuluara  të paktën 48 orë para mbërritjes, do te behet rimbursim i shumes se plote. Për anulimet e bëra brenda më pak se 48 orë para mbërritjes, do te paguhet nata e pare.
Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: