Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Sarande


  • Foto nga Hotele ne Sarande, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Sarande, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Sarande, Shqiperi
Më poshtë do të gjeni shumë qytete në plazh dhe në qytetin e Sarandës. Saranda ndodhet në Shqipërinë jugperëndimore përgjatë detit Jon, vetëm disa milje larg nga ishulli grek i Korfuzit. Është rreth 284 km nga Tirana dhe 267 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Duke qëndruar në Sarande mund të vizitoni: qytetin e lashte të Butrintit një zone e Trashëgimisë Botërore nën mbrojtjen e UNESCOS dhe një nga zbulimet arkeologjike më të rëndësishme në Shqipëri e Ballkan, rrënojat e qytetit të lashtë të Onkesmusit, Muzeun Etnografik, burimin natyror “Syri i Kaltër”, rrënojat e Foinikes në fshatin Finiq, kalanë e vogël të Ali Pashës në fshatin Vrinë, kishën e “Shën Kollit” në fshatin Mesopotam si dhe ishujt e bukur të Ksamilit.

Hotel Mario Royal Resort, Sarande, Albania
Mario Royal Resort Stars Hotel Mario Royal Resort
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Jaroal, Sarande, Albania
Jaroal Stars Hotel Jaroal
Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

Jaroal është një hotel familjar vendosur pranë detit Jon përballë ishullit të Korfuzit.Jaroal ofron një shumëllojshmëri ... me teper
Nga € 65.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 65.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Conti Monte Cristos, Sarande, Albania
Conti Monte Cristos Stars Hotel Conti Monte Cristos
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli 6-katësh është i ri, ndertuar kohet e fundit. Është i vendosur në mes të qytetit, pothuajse 1 minutë larg nga pl ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Duraku, Sarande, Albania
Vila Duraku Stars Hotel Vila Duraku
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Vila Duraku, “kushëri” modern i “turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtesë ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Blue Sky, Sarande, Albania
Blue Sky Stars Hotel Blue Sky
Km I 2-te Sarande - Butrint, Kanali i Cukes, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Ne ju ofrojme pamje te mahnitshme te bregdetit Jon dhe ishullit te Korfuzit. Imagjinoni te jeni duke u relaksuar ne dho ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Visad, Sarande, Albania
Visad Stars Hotel Visad
Rr. Sarande-Butrint km 1.5, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel VISAD, Sarande, eshte ndertuar ne vitin 2005 ne nje nga gjiret me te bukura qe krijon deti Jon ne zonen me turist ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Eval Apartments, Sarande, Albania
Eval Apartments Stars Hotel Eval Apartments
Rr. Turizem, Kanali Cukes, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Eval Apartamente është 1,5 kilometra nga qendra Sarandes vetëm 195 m larg nga një plazh me rërë. Ai eshte i ndretuar m ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Apartament Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i apartamentit per 1 person.Hotel Butrinti, Sarande, Albania
Butrinti Stars Hotel Butrinti
Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (10 Vleresime)
Hotel Rating

Ky hotel i klasit të lartë është një ndërtesë e re në një zonë me tradita. Hotel Butrinti ka një pozicion të përkryer g ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Nga Pishina
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Brilant, Sarande, Albania
Brilant Stars Hotel Brilant
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Brilant është një Hotel modern me  i vendosur në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin Jugor të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kaonia, Sarande, Albania
Kaonia Stars Hotel Kaonia
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (22 Vleresime)
Hotel Rating

Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Livia, Sarande, Albania
Livia Stars Hotel Livia
Butrint, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (37 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Park Bujari, Sarande, Albania
Vila Park Bujari Stars Hotel Vila Park Bujari
Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila Park Bujari ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te bregdetit te Ksamilit. Me nje plazh te mrekullueshem ... me teper
Nga € 36.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 36.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Saranda International, Sarande, Albania
Saranda International Stars Hotel Saranda International
Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
2.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Saranda Hotel International ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit .Te gjitha dhoma jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: