Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Pogradec


  • Foto nga Hotele ne Pogradec, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Pogradec, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Pogradec, Shqiperi
Në këtë faqe mund të gjeni disa hotele në Pogradec. Pogradeci shtrihet në pjesën juglindore të Shqipërisë, përgjatë brigjeve të liqenit të Ohrit, më i thelli në Ballkan. Kufiri me Maqedoninë është vetëm 5 km nga qendra. Është rreth 140 km nga Tirana dhe 123 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Në Pogradec mund të vizitoni: parkun e Drilonit, i njohur për bukuritë e tij natyrore dhe vilën e peshkimit të diktatorit Enver Hoxha, mozaikun në fshatin Lin, Varret e Selces. Mund të shijoni peshkun Koran, një lloj i rralle dhe i shijshëm trofte që gjendet në liqenin e Ohrit.

Hotel Sirena, Pogradec, Albania
Sirena Stars Hotel Sirena
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Enkelana, Pogradec, Albania
Enkelana Stars Hotel Enkelana
Lgj.2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Enkelana ndodhet në brigjet e liqenit të Ohrit në Pogradec. Ndërtesa gjashtë katës ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Pamje nga liqeni
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Perla, Pogradec, Albania
Perla Stars Hotel Perla
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Perla është pak hapa larg qendrës së qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodh ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Millenium, Pogradec, Albania
Millenium Stars Hotel Millenium
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i t ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Sigal, Pogradec, Albania
Vila Sigal Stars Hotel Vila Sigal
Rr.Reshit Collaku, perballe Turizmit te Vjeter, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Vila SIGAL është pozicionuar fare pranë qendrës së qytetit dhe shëtitores buzë liqenit, në një ndër zonat më të frekue ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Pogradeci, Pogradec, Albania
Pogradeci Stars Hotel Pogradeci
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

MIRESEVINI NE HOTEL POGRADECI.
Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne vitin 2014 dhe inaguruar ne 21 qe ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Neli Resort, Pogradec, Albania
Neli Resort Stars Hotel Neli Resort
Lin, Pogradec, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
2.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Neli Resort është i vendosur në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: