Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Korce


  • Foto nga Hotele ne Korce, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Korce, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Korce, Shqiperi
Këtu do të gjeni disa hotele në Korçë. Korça është një nga qytetet më të rëndësishëm në Shqipërinë jugore. Është rreth 181 km nga Tirana dhe 198 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është vetëm 35 km nga pika kufitare me Greqinë në Kapshticë. Është 850 m mbi nivelin e detit e rrethuar me male. Korça është një qytet ideal për sportet dimërore. Është një qytet me histori të lashtë, të mbushur me kulturë dhe etje për dije. Në Korçë mund të vizitoni:Muzeun e artit mesjetar, katedralen Ortodokse, xhaminë e Iljaz Bej Mirahorit dhe Muzeun e Arsimit.

Hotel Bujtina  Leon, Korce, Albania
Bujtina  Leon Stars Hotel Bujtina Leon
Rr. Shpresa Palla, Nr.6, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.9/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

Në qendër të Korçës Bujtina Leon është shtëpi për mysafirë.Me pesë dhoma gjumi lokale tradicionale të rehatshme dhe një ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Dardha, Korce, Albania
Dardha Stars Hotel Dardha
Dardhe, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Dardha ndodhet ne fshatin turistik Dardhe te Korces. Eshte hotel me kater yje dhe me kushte shume te mira akomodi ... me teper
Nga € 55.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 55.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Regency, Korce, Albania
Regency Stars Hotel Regency
Rr.Ismail Qemali, Nr. 7, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Regency eshte ndertuar per t‘i siguruar qytetit te Korces komoditetet e duhura per afariste te huaj dhe turist ... me teper

Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Grand, Korce, Albania
Grand Stars Hotel Grand
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Grand Palace me 84 dhoma eshte hoteli me i madh i qytetit, i pozicionuar ne qender ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kocibelli, Korce, Albania
Kocibelli Stars Hotel Kocibelli
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Me një vendndodhje në qendër të qytetit ka qenë i vetmi hotel në Korçë në periudhën e komunizmit (ish hotel Turizmi). H ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Konti, Korce, Albania
Konti Stars Hotel Konti
Rr. Muzakajt 17, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Konti eshte i pozicionuar në hyrje të qytetit të Korçës, mes një panorame madhështore të maleve rrethuese, Hotel ... me teper
Nga € 22.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 22.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kamenica Residence , Korce, Albania
Kamenica Residence  Stars Hotel Kamenica Residence
Rruga nacionale Korce-Erseke, km 8, Kamenice, Korce, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Kamenica Residence ofron një pishinë sezonale në natyrë ,spa dhe Wellness ,një palestër dhe banjë me avull, Kamen ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: