Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele te Lira ne Shqiperi

Kategoria e hoteleve te paraqitura ketu eshte nje menyre me e shpejte per te gjetur akomodim ekonomik ne Shqiperi. Keto hotele sigurisht gjenden ne pothuaj te gjithe qytetet qe kemi paraqitur ne faqe. Perzgjedhja e tyre eshte bere ne menyre te tille qe cmimet ekonomike qe ofrojne te mos kompromentojne kurrsesi cilesine dhe kushtet qe duhet te ofrojne. Megjithese hotelet ekonomike te kryeqytetit, tiranes jane me te shtrenjte se te qyteteve te tjera, ato jane prape se prape shume me te arsyeshem ne cmime se hotelet e ketij lloji ne kryeqytete te tjera Europiane. Sigurisht hotelet e paraqitura ne kete seksion ofrojne disa prej akomodimeve me te lira ne Shqiperi.

Hotel Rupa Guest House, Theth, Albania
Hotel Rupa Guest House
Theth, Shqiperi
Rupa Guest House Stars
Vleresimi Klienteve
4.9/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Rupa Guest House ofron mikpritjen e ngrohtë dhe autentik, përvojë që e ka bërë Thethin shume popullor dhe gjithashtu nj ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Te Stela Resort, Tirane, Albania
Hotel Te Stela Resort
Autostrada Tirana-Durres, Km. 7, Tirane, Shqiperi
Te Stela Resort Stars
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Te Stela Resort ndodhet në autostradën Tiranë-Durres, 7 km nga Tirana. Është një resort ku ju mund të gjeni gjithcka qe ... me teper
Nga € 29.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 29.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Gjirokastra, Gjirokaster, Albania
Hotel Gjirokastra
Lgj. Partizani, Rr. Sheazi Como, Gjirokaster, Shqiperi
Gjirokastra Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Me një kapacitet prej 7 dhoma, Hotel Gjirokastra është një vend i përkryer për cilindo që dëshiron të provoje kuzhinen ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi dhomes treshe per 1 person.Hotel Panorama, Kruje, Albania
Hotel Panorama
Rr. Lek Zaharia, Kruje, Shqiperi
Panorama Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Panorama I ndodhur në qendër të Krujës, Hotel Panorama Kruje është vendosur vetëm 400 metra nga kala historike Ka ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Serenity, Tirane, Albania
Hotel Serenity
Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Serenity Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Serenity ndodhet në zemër të Tiranës dhe është vetëm 10 min larg në këmbë nga Muzeu historic Kombëtar. Hotel Sere ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Sirena, Pogradec, Albania
Hotel Sirena
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Sirena Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Nais Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (31 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin "Epidamni, afër portit, Muzeut Etnografik “Aleksand ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mario Royal Resort, Sarande, Albania
Hotel Mario Royal Resort
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Mario Royal Resort Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Osumi, Berat, Albania
Hotel Osumi
Lagja Mangalem, Berat, Shqiperi
Osumi Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Një shtëpi karakteristike beratase, në qender të lagjes muzeale Mangalem, e cila është transformuar me mjeshtëri në ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Cajupi, Gjirokaster, Albania
Hotel Cajupi
Sheshi Cerciz Topulli, Gjirokaster, Shqiperi
Cajupi Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Cajupi ndodhet në zemër të Gjirokastrës para se të hysh në pazarin e vjetër dhe më ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Verzaci, Tirane, Albania
Hotel Verzaci
Prane Aeroportit Nderkombetar Tirane, Shqiperi
Verzaci Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (55 Vleresime)
Hotel Rating

I ndërtuar në vitin 1999, Hotel Verzaci ndodhet në Rinas, vetëm disa qindra metra nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiran ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Perla, Pogradec, Albania
Hotel Perla
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Perla Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Perla është pak hapa larg qendrës së qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodh ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Permeti, Permet, Albania
Hotel Permeti
Qender,(Ish hotel Turizmi),Permet Shqiperi
Permeti Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel “ PERMETI” ish hotel “DHEMBELI” i ndertuar ne vitin 1964 dhe i rikonstrukuar ne vitin 1993 dhe ne vitin 2006, ndo ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Berati, Berat, Albania
Hotel Berati
Rr. Veli Zaloshnja, Lgj. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Berati Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Një shtëpi karakteristike që është transformuar me mjeshtëri në një hotel. Brenda ndërtesës ruhet e njëjta pamje e shtë ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Tradita, Shkoder, Albania
Hotel Tradita
Rr. Edith Durham, Nr.4, Shkoder, Shqiperi
Tradita Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tradita është një hotel i vogël dhe i  këndshëm, i mobiluar në mënyrë tradicionale. ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi dhomes treshe per 1 personHotel Primavera, Tirane, Albania
Hotel Primavera
Rr. Grigor Heba(afer kompleksit Dinamo), Tirane, Shqiperi
Primavera Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Primavera ju mirepret te vini ne vendin e qetesise dhe te ndjeheni mire ne ambjentet tona.

Tek ne do ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 person.Hotel Univers, Elbasan, Albania
Hotel Univers
Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi
Univers Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas dhe TV satelit. Parkime falas, ofron një pishinë të hapur ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bristol, Tirane, Albania
Hotel Bristol
Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
Bristol Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Kemi kënaqësinë t’ju njohim me një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel Br ... me teper

Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Seven, Tirane, Albania
Hotel Seven
Rr.Kavajes, ish-Ambasada Turke, Tirane, Shqiperi
Seven Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar ne zemer te kryeqytetit, Seven Hotel ju mirepret ne
ambjentin e tij te ngrohte dhe familjar , me  ... me teper
Nga € 31.50

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 31.50
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Europa, Tirane, Albania
Hotel Europa
Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Europa Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (20 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “M ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Rapsodia, Shengjin, Albania
Hotel Rapsodia
Lagja: Sake, Shengjin,Shqiperi
Rapsodia Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Eshte nje vend i hapur gjate gjithe vitit dhe ne harmoni me peisazhin qe e rrethon. Sallat jane te mobiluara duke perdo ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Regina, Vlore, Albania
Hotel Regina
Radhime, Vlore, Shqiperi
Regina Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (11 Vleresime)
Hotel Rating

Mbretëresha e Detit Jon ofron shërbime më të çmuar që ju mund ti besoni.Këtu tek ne,përveç detit të bukur, ju do të gje ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Grand, Korce, Albania
Hotel Grand
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Grand Stars
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Grand Palace me 84 dhoma eshte hoteli me i madh i qytetit, i pozicionuar ne qender ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Gega, Berat, Albania
Hotel Gega
Lgj. 10 Korriku, Berat, Shqiperi
Gega Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet përgjatë rrugës nacionale Berat - Skrapar vetëm 100 metra larg qëndrës së qytetit. Hoteli ka një pozicio ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Puka HTP, Puke, Albania
Hotel Puka HTP
Qender, Puke, Shqiperi
Puka HTP Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Puka HTP i vendosur shume prane liqenit dhe pistes se skive i rrethuar nga gjelberimi,Hotel Puka HTP eshte resort ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Green, Tirane, Albania
Hotel Green
Vaqarr, Tirane, Shqiperi
Green Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Mirsevini ne Hotel Green  nje nga hotelet me prestigjioze me tre  yje ne Tirane.
Me arkitekturen e tij uni ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bermon, Tirane, Albania
Hotel Bermon
Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Bermon Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër kinostudios, rreth 10 m ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Palma, Berat, Albania
Hotel Palma
Lagjia 22 Tetori, Shetitorja Osumi, Rajoni Nr.2, Berat, Shqiperi
Palma Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Palma ndodhet në qendër të qytetit, anës lumit Osumit dhe pranë urës qe lidh dy lagjet muze. Nga njëra ane e hote ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Ramizi, Permet, Albania
Hotel Ramizi
Lagja Mejden, Permet, Shqiperi
Ramizi Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Ramizi është e vendosur në Përmet.Ofron resorant WiFi. Çdo dhomë ofron TV satelitore, ajer te kondicionuar ball ... me teper
Nga € 10.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 10.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Vila Sigal, Pogradec, Albania
Hotel Vila Sigal
Rr.Reshit Collaku, perballe Turizmit te Vjeter, Pogradec, Shqiperi
Vila Sigal Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Vila SIGAL është pozicionuar fare pranë qendrës së qytetit dhe shëtitores buzë liqenit, në një ndër zonat më të frekue ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Jolly, Tirane, Albania
Hotel Jolly
Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
Jolly Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Jolly ... me teper
Nga € 31.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 31.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Bardhi, Kucove, Albania
Hotel Bardhi
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 2, Kucove, Shqiperi
Bardhi Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bardhi ka një dekade qe kujdeset për shumë mysafirë të huaj e vendas , zyrtarë e qeveritarë dhe personalitete te ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ikea, Tirane, Albania
Hotel Ikea
Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
Ikea Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Ikea ofron strehim një bar dhe një restorant qe shërbyen kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Marub, Mirdite, Albania
Hotel Marub
Katund i vjeter, Rubik, Shqiperi
Marub Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Marub ne Rubik eshte nje hotel ekologjik qe e ka vendndodhjen në një territor natyror dhe piktoresk, larg zhurmës ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Castle Park, Berat, Albania
Hotel Castle Park
1.5 km nga Ura e Gorices, Berat, Shqiperi
Castle Park Stars
Vleresimi Klienteve
2.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Ne nje atmosfere te mrekullueshme, mes te pishave te larta ne ajrin e paster, ky kompleks turistik ofron nje mundesi un ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Pashuta, Voskopoje, Albania
Hotel Pashuta
Rr. Shtypshkronja, Voskopoje, Korce, Shqiperi
Pashuta Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Pashuta është një shtëpi e madhe familjare në fshatin e Voskopojës e kthyer në hot ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Propaganda Hostel, Tirane, Albania
Hotel Propaganda Hostel
Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
Propaganda Hostel Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hostel Propaganda ndodhet në katin e tretë të një ndërtese në rrugën Pjeter Bogdani dhe 1 km nga qendra e Tiranës dhe s ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 shtrat në një dhomë te perbashketHotel Rezidenca Desaret, Berat, Albania
Hotel Rezidenca Desaret
Rr. Kala, Berat, Shqiperi
Rezidenca Desaret Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (25 Vleresime)
Hotel Rating

Ndodhet në lagjen mesjetare të Beratit dhe nga ai mund të shihen Xhamia e Mbretit dhe Tekja Bektashiane në krah të saj. ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mangalemi, Berat, Albania
Hotel Mangalemi
Rr. Mihal Komneno, tek Porta e Pashait, Berat, Shqiperi
Mangalemi Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (30 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Mangalemi ishte i pari hotel që u hap në qytetin e Beratit pas rënies së diktaturës në vitin 1991. Është një hote ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Agave Village, Himare, Albania
Hotel Agave Village
Porto Palermo, Himare, Shqiperi
Agave Village Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Agave Village është një vend i qetë dhe të lë pa frymë i vendosur në një pozitë shumë strategjike gjeografike, pranë Po ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Vila Druri
Shenime: Ky eshte cmimi i viles per 1 person.Hotel Kolping, Shkoder, Albania
Hotel Kolping
Rr. Skenderbeg, Shkoder, Shqiperi
Kolping Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet në qendër, në lagjen katolike të Shkodrës shumë afër Katedrales Katolike, e vetmja e këtij lloji në Shqi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Riviera, Vlore, Albania
Hotel Riviera
Rr. Nermin Vlora, Vlore, Shqiperi
Riviera Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Riviera është një ndër të paktët hotele që ndodhen shumë pranë qendrës së qytetit të Vlorës dhe gjithashtu një nd ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Alpin Llogara, Vlore, Albania
Hotel Alpin Llogara
Parku Kombetar i Llogarase, Vlore, Shqiperi
Alpin Llogara Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Alpin Llogara ndodhet ne zemër të Parkut Kombëtar të Llogarasë, me arkitekturën e tij klasike dhe moderne e cila ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Friends, Tirane, Albania
Hotel Friends
Rr. Kavajes, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Friends Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Friends është ndërtuar në vitin 2002. Ky hotel i vogël ndodhet vetëm 100m larg qendrës së Tiranës, fare pranë mon ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Kompleksi Blerimi, Lushnje, Albania
Hotel Kompleksi Blerimi
Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi
Kompleksi Blerimi Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Blerimi i ndërtuar në një kodër të vogël në hyrje të qytetit të Lushnjës. Ky është një nga hotelet e parë të nd ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopjo per 1 personHotel Bujtina Kole Gjoni, Valbone, Albania
Hotel Bujtina Kole Gjoni
Rrogam, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Bujtina Kole Gjoni Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Guesthouse Kole Gjoni ndodhet 28 km nga qyteti i Bajram Currit, rreth 1 km nga fshati Valbonë dhe është 974 metra mbi n ... me teper
Nga € 13.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 13.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Livia, Sarande, Albania
Hotel Livia
Butrint, Sarande, Shqiperi
Livia Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (37 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Alkre , Borsh, Albania
Hotel Alkre
Rr. Rimi Nane, Borsh, Sarande, Shqiperi
Alkre  Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli Alkre është ndërtuar në vitin 2004, duke qenë keshtu hoteli i parë në Borsh. Hoteli ndodhet ne zonen e quajtur “ ... me teper
Nga € 13.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 13.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Osumi, Corovode, Albania
Hotel Osumi
Qender, Corovode, Shqiperi
Osumi Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Osumi është një hotel i vogël i thjeshtë familjar me 6 dhoma. Ndodhet në sheshin k ... me teper

Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Alpin, Tirane, Albania
Hotel Alpin
Rr. Siri Kodra, Nr 20, Tirane, Shqiperi
Alpin Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Alpini është një hotel i vogël buxhetor dhe i qetë, i ndërtuar në vitin 2003. Ndodhet 200 m larg qendrës së Tiranës. ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Vila Blu, Himare, Albania
Hotel Vila Blu
Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi
Vila Blu Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Vila Blu Hotel
Hoteli eshte vendosur ne kodren panoramike te qendres se qytetit,prej nga shihen qendra dhe gjithe p ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Akademia, Voskopoje, Albania
Hotel Akademia
Voskopoje, Korce, Shqiperi
Akademia Stars
Vleresimi Klienteve
2.9/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Voskopoja ndodhet 18 km nga Korça, është një qytet i vjetër me një kulturë të pasur Bizantine dhe monumente ku përfs ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Boci, Elbasan, Albania
Hotel Boci
Llixha, Elbasan,Shqiperi
Boci Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Boci i vendosur në rrugën kryesore qe te cone ne qendër të Elbasanit,Hotel Boci ka nje restorant a la cart, ofro ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Eldon Park, Lushnje, Albania
Hotel Eldon Park
Kryqezimi Rr. Lushnje/Berat/Fier, Lushnje, Shqiperi
Eldon Park Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Eldon ze nje siperfaqe prej 10 000 m2, dhe ndodhet ne nje kryqezim shume te rendesishem, ne ate ku ndahen ose li ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Familja, Kucove, Albania
Hotel Familja
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 1, Kucove, Shqiperi
Familja Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Familja ndodhet vetëm 200 metra nga lumi Osume dhe 800 metra nga Ura Vajgurore. Te gjitha dhomat jane me ajër të ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Polia Guest House, Theth, Albania
Hotel Polia Guest House
Theth, Shqiperi
Polia Guest House Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Guest House Polia eshte shtëpi tradicionale prej guri, ka 5 dhoma gjumi, si dhe 3 banjo. Dy dhoma 4-krevat, një dhomë ... me teper
Nga € 18.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 18.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe me banjo te perbashket per 1 personHotel Babameto Hostel, Gjirokaster, Albania
Hotel Babameto Hostel
Qendra Babameto, Lgj. Teqe, Gjirokaster, Shqiperi
Babameto Hostel Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Babameto Hostel ne Gjirokaster është e vendosur në një nga shtëpitë më mbresëlënese tradicionale në zemër të Gjirokastr ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 shtrat në një dhomë te perbashketHotel Villa Gjecaj, Theth, Albania
Hotel Villa Gjecaj
Qender, Theth, Shqiperi
Villa Gjecaj Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Villa Gjecaj eshte nje perle e vendosur ne zemer te Parkut Kombetar te Thethit, ifamshem per bukurite e tij,vetem 250 m ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Neli Resort, Pogradec, Albania
Hotel Neli Resort
Lin, Pogradec, Shqiperi
Neli Resort Stars
Vleresimi Klienteve
2.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Neli Resort është i vendosur në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel The First, Gjirokaster, Albania
Hotel The First
Rr. 18 Shtatori, Gjirokaster, Shqiperi
The First Stars
Vleresimi Klienteve
2.2/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel The First i ndërtuar në vitin 2003 ndodhet afër Pallatit të Sportit në një zonë të gjallëruar të qendrës së qytet ... me teper
Nga € 21.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 21.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Krojet e Rogamit, Valbone, Albania
Hotel Krojet e Rogamit
Krojet e Rogamit, Valbone, Tropoje, Shqiperi
Krojet e Rogamit Stars
Vleresimi Klienteve
1.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Bujtina Krojet e Rogamit ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: