Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele Qyteti ne Shqiperi

Tek menuja në anën e majtë kemi paraqitur një kategorizim hotelesh për pjesën më të madhe të hoteleve shqiptare, për të ndihmuar vizitorët të gjejnë një hotel në qytetin që ata do të vizitojnë. Nga ana tjetër kategorizimi që ju kemi paraqitur këtu është bërë për t'u ardhur në ndihmë vizitorëve që duan të zbulojnë jetën e qyteteve shqiptare, që të gjejnë hotele të nivelit mesatar, që ndodhen brenda qyteteve. Këta hotele ndodhen në qendër të qytetit dhe ofrojnë standarde të mira akomodimi/shërbimi. Janë të përshtatshëm për ata që kërkojnë të njohin kulturën, të vizitojnë muzetë, shijojnë arkitekturën, të takojnë banorë vendas dhe të shijojnë jetën e natës.

Hotel White City, Berat, Albania
Hotel White City
Bulevardi Republika, Lagja 22 Tetori, Berat, Shqiperi
White City Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

White City Hotel është i vendosur në një zonë të qetë në qendër të qytetit, pranë Parkut dhe zonës Museale.Të gjitha dh ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bujtina  Leon, Korce, Albania
Hotel Bujtina Leon
Rr. Shpresa Palla, Nr.6, Korce, Shqiperi
Bujtina  Leon Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Në qendër të Korçës Bujtina Leon është shtëpi për mysafirë.Me pesë dhoma gjumi lokale tradicionale të rehatshme dhe një ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bujtina Kodiket, Berat, Albania
Hotel Bujtina Kodiket
Rr. Kostaq Stefa, Berat, Shqiperi
Bujtina Kodiket Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Bujtina "Kodiket", nodhet ne Lagjen Mangalem. Nga hoteli shikohet lagja Gorica , e cila mund te arrihet ne kembe per 5 ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: ODA
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vlora, Vlore, Albania
Hotel Vlora
Justin Godar 1, Sheshi Flamurit, Vlore, Shqiperi
Vlora Stars
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet në qendër të qytetit të Vlorës dhe ju ofron ambient tërheqës dhe shumë te rehatshëm, me një shërbim prof ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 person Madhesia e dhomes : 16 metra katror.Hotel Kompleksi Arifi, Shkoder, Albania
Hotel Kompleksi Arifi
Lagja Liria, Bulevardi Zogu I, Shkoder, Shqiperi
Kompleksi Arifi Stars
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Shijoni nje destinacion te mrekullueshem, frymezuar nga nje peisazh i jashtezakonshem, ofruar nga Liqeni i Shkodres. Pa ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Gjirokastra, Gjirokaster, Albania
Hotel Gjirokastra
Lgj. Partizani, Rr. Sheazi Como, Gjirokaster, Shqiperi
Gjirokastra Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Me një kapacitet prej 7 dhoma, Hotel Gjirokastra është një vend i përkryer për cilindo që dëshiron të provoje kuzhinen ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi dhomes treshe per 1 person.Hotel Panorama, Kruje, Albania
Hotel Panorama
Rr. Lek Zaharia, Kruje, Shqiperi
Panorama Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Panorama I ndodhur në qendër të Krujës, Hotel Panorama Kruje është vendosur vetëm 400 metra nga kala historike Ka ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Serenity, Tirane, Albania
Hotel Serenity
Rruga e Bogdaneve nr 4, Tirane, Shqiperi
Serenity Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Serenity ndodhet në zemër të Tiranës dhe është vetëm 10 min larg në këmbë nga Muzeu historic Kombëtar. Hotel Sere ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Nais, Durres, Albania
Hotel Nais
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Nais Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (31 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin "Epidamni, afër portit, Muzeut Etnografik “Aleksand ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Best Western Nov, Tirane, Albania
Hotel Best Western Nov
Rr.Gjin Bue Shpata, God.27, H.1, Tirane, Shqiperi
Best Western Nov Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Novhotel ka 12 dhoma nga te cilat 6 jane dhoma dyshe, 3 jane matrimoniale, dhe 3 jane suita.Te gjitha dhomat jane te pa ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Diplomat, Tirane, Albania
Hotel Diplomat
Rr. Sulejman Delvina, Nd.61, H.2, Tirane, Shqiperi
Diplomat Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Diplomati ndodhet disa minuta larg me makine nga qendra e qytetit, jo shumë larg qendrave të biznesit, zyrave ... me teper

Nga € 52.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 52.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Theranda, Tirane, Albania
Hotel Theranda
Rr. Andon Z. Cajupi, Tirana, Shqiperi
Theranda Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Theranda është një hotel i ri i stilit butik, pranë qendrës së Tiranës, vetëm disa minuta larg zonës se Bllokut që n ... me teper

Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Enkelana, Pogradec, Albania
Hotel Enkelana
Lgj.2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi
Enkelana Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Enkelana ndodhet në brigjet e liqenit të Ohrit në Pogradec. Ndërtesa gjashtë katës ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Pamje nga liqeni
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Osumi, Berat, Albania
Hotel Osumi
Lagja Mangalem, Berat, Shqiperi
Osumi Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Një shtëpi karakteristike beratase, në qender të lagjes muzeale Mangalem, e cila është transformuar me mjeshtëri në ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Nais Beach, Durres, Albania
Hotel Nais Beach
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Nais Beach Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i nje tradite familjare tashme te njohur te Hotel N ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Cajupi, Gjirokaster, Albania
Hotel Cajupi
Sheshi Cerciz Topulli, Gjirokaster, Shqiperi
Cajupi Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Cajupi ndodhet në zemër të Gjirokastrës para se të hysh në pazarin e vjetër dhe më ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Stela, Tirane, Albania
Hotel Stela
Rr.Dibres, Tirane, Shqiperi
Stela Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Një hotel tre yjesh që ofron shërbim 4 yjesh, hotel Stela ndodhet në zemër të Tiranës, vetëm 100 m larg sheshit Skënder ... me teper
Nga € 29.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 29.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Kalemi, Gjirokaster, Albania
Hotel Kalemi
Lgj. Palorto, Rr. Kerculles, Gjirokaster, Shqiperi
Kalemi Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (20 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në lagjen e vjetër të Gjirokastrës, ofron pamje te mrekullueshme të këtij qyteti. Hotel Kalemi është n ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Pavarsia, Vlore, Albania
Hotel Pavarsia
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Pavarsia Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Tirana International and Conference Center, Tirane, Albania
Hotel Tirana International and Conference Center
Sheshi Skenderbej, Tirana, Shqiperi
Tirana International and Conference Center Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Një ndër hotelet më prestigjioze dhe më të mëdhenj në Shqipëri, me një vendndodhje në zemër të qytetit, në sheshin Skën ... me teper
Nga € 75.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 75.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Doro City, Tirane, Albania
Hotel Doro City
Rr. Muhamed Gjollesha, Nd. 38, Tirana, Shqiperi
Doro City Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel luksoz me kater yje qe karakterizon traditen, prestigjin dhe mikpritjen ne nje atmosfere paqesore.
Hoteli esht ... me teper
Nga € 66.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 66.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Elysee, Tirane, Albania
Hotel Elysee
Rr. Themistokli Germenji 2/173, Tirane, Shqiperi
Elysee Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër qendrës në një zonë elegante të Tiranës, jo shumë larg parkut natyror të qytetit, hotel Elysee është ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Golden City, Tirane, Albania
Hotel Golden City
Rr. Myslym Shyri (prapa Big Market), Tirane, Shqiperi
Golden City Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Për këdo që dëshiron të përjetojnë nje qendrim te ngrohte përtej çmime më të mirë të përballueshme, Hotel Golden City ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Grand Europa, Shkoder, Albania
Hotel Grand Europa
Sheshi 2 Prilli, Shkoder, Shqiperi
Grand Europa Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Grand Hotel Europa ndodhet në qendër të qytetit të Shkodrës dhe iu ofron klientëve të tij atmosferën e një hoteli moder ... me teper
Nga € 79.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 79.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Brilant Antik, Tirane, Albania
Hotel Brilant Antik
Rr.Jeronim De Rada, Nr.89, Tirane, Shqiperi
Brilant Antik Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli jonë ndodhet në Rr. Jeronim De Rada perballe Parlamentit Shqiptar, në qendër tëTiranës, ka një pozicjon që gjend ... me teper
Nga € 63.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 63.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Guesthouse Kris, Berat, Albania
Hotel Guesthouse Kris
Kala Berat, Berat, Shqiperi
Guesthouse Kris Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Guesthouse Kris është e vendosur në zemër të Kalasë së Beratit, i rrethuar nga shumë vende historike, duke përfshirë Mu ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 krevat në një dhomë te perbashketHotel Kruja, Tirane, Albania
Hotel Kruja
Rr.Mine Peza, Tirane, Shqiperi
Kruja Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Kruja ndodhet në pjesën qendrore të Tiranës 200 m larg sheshit Skënderbe, në një rrugë të këndshme e të qetë. Në ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Number One, Gjirokaster, Albania
Hotel Number One
Lgj.Varosh, Gjirokaster, Shqiperi
Number One Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Number One ndodhet 200 metra nga qendra e re e Gjirokastrës dhe 500 metra nga qyteti i vjetër i Gjirokastrës. Hot ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Perla, Pogradec, Albania
Hotel Perla
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Perla Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Perla është pak hapa larg qendrës së qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodh ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
New York Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel New York, është i vendosur në një pjesë shumë atraktive te Gjirit të Vlorës i njohur edhe si zona "Uji i Ftohte", ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Fieri, Fier, Albania
Hotel Fieri
Rr. Jakov Xoxa, Sheshi Fitorja, Fier, Shqiperi
Fieri Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Fieri gjendet ne qendër te Fierit, ne Sheshin Fitorja.Ne një distance te shkurtër nga disa prej institucioneve si ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Arvi, Durres, Albania
Hotel Arvi
Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi
Arvi Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katë ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Permeti, Permet, Albania
Hotel Permeti
Qender,(Ish hotel Turizmi),Permet Shqiperi
Permeti Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel “ PERMETI” ish hotel “DHEMBELI” i ndertuar ne vitin 1964 dhe i rikonstrukuar ne vitin 1993 dhe ne vitin 2006, ndo ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Berati, Berat, Albania
Hotel Berati
Rr. Veli Zaloshnja, Lgj. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Berati Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Një shtëpi karakteristike që është transformuar me mjeshtëri në një hotel. Brenda ndërtesës ruhet e njëjta pamje e shtë ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Tradita, Shkoder, Albania
Hotel Tradita
Rr. Edith Durham, Nr.4, Shkoder, Shqiperi
Tradita Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tradita është një hotel i vogël dhe i  këndshëm, i mobiluar në mënyrë tradicionale. ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi dhomes treshe per 1 personHotel Green House, Tirane, Albania
Hotel Green House
Rr.Jul Variboba, Nr 6, Tirane, Shqiperi
Green House Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër ambasadës së SHBA-së, në një zonë të qetë dhe moderne të Tiranës, vetëm disa minuta larg ndërtesa ... me teper

Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Rogner Tirana, Tirane, Albania
Hotel Rogner Tirana
Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirane, Shqiperi
Rogner Tirana Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet në bulevardin kryesor të Tiranës, afër Ministrisë se Financave, Pallatit te Presidencës dhe ambasadav ... me teper

Nga € 115.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 115.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Bulevardi
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Primavera, Tirane, Albania
Hotel Primavera
Rr. Grigor Heba(afer kompleksit Dinamo), Tirane, Shqiperi
Primavera Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Primavera ju mirepret te vini ne vendin e qetesise dhe te ndjeheni mire ne ambjentet tona.

Tek ne do ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 person.Hotel Univers, Elbasan, Albania
Hotel Univers
Lgj:Emin Matraxhi, Ura e Bakallit, Elbasan, Shqiperi
Univers Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Univers ofron dhoma me ajër të kondicionuar Wi-Fi falas dhe TV satelit. Parkime falas, ofron një pishinë të hapur ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Internacional, Fier, Albania
Hotel Internacional
Rr. Cameria, prane Spitalit Rajonal, Fier, Shqiperi
Internacional Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Internacional është e vendosur në zemër të qytetit të Fierit, dhe është një distancë shumë e shkurtër nga instit ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ambasador, Vlore, Albania
Hotel Ambasador
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Ambasador Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 person.Hotel Conti Monte Cristos, Sarande, Albania
Hotel Conti Monte Cristos
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Conti Monte Cristos Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli 6-katësh është i ri, ndertuar kohet e fundit. Është i vendosur në mes të qytetit, pothuajse 1 minutë larg nga pl ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bologna, Vlore, Albania
Hotel Bologna
Rr.Ismail Qemali, Vlore, Shqiperi
Bologna Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Bologna ndodhet vetëm 250 metra larg plazhit dhe ofron dhoma moderne me pamje në det dhe një restorant me tarracë ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Regency, Korce, Albania
Hotel Regency
Rr.Ismail Qemali, Nr. 7, Korce, Shqiperi
Regency Stars
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Regency eshte ndertuar per t‘i siguruar qytetit te Korces komoditetet e duhura per afariste te huaj dhe turist ... me teper

Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Duraku, Sarande, Albania
Hotel Vila Duraku
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vila Duraku Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Vila Duraku, “kushëri” modern i “turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtesë ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bristol, Tirane, Albania
Hotel Bristol
Rr.Nikolla Jorgo, 24/5, Tirane, Shqiperi
Bristol Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Kemi kënaqësinë t’ju njohim me një hotel të ri, por me një përvojë 15 vjeçare në fushën e hotelerisë.  Hotel Br ... me teper

Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Seven, Tirane, Albania
Hotel Seven
Rr.Kavajes, ish-Ambasada Turke, Tirane, Shqiperi
Seven Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar ne zemer te kryeqytetit, Seven Hotel ju mirepret ne
ambjentin e tij te ngrohte dhe familjar , me  ... me teper
Nga € 31.50

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 31.50
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Europa, Tirane, Albania
Hotel Europa
Rr.Myslym Shyri, Tirane, Shqiperi
Europa Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (20 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Europa ndodhet vetëm pak metra larg nga një prej rrugëve më të famshme të Tiranës për dyqanet e shumta, Rr. “M ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Grand, Korce, Albania
Hotel Grand
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Grand Stars
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Grand Palace me 84 dhoma eshte hoteli me i madh i qytetit, i pozicionuar ne qender ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Real Scampis, Elbasan, Albania
Hotel Real Scampis
Blv:Q.Stafa, Lagja Kala, Elbasan, Shqiperi
Real Scampis Stars
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Real Scampis ndodhet në zemër të Elbasanit, brenda Kalase se vjetër duke zbuluar historinë e mijëra vjecare ajo ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Gega, Berat, Albania
Hotel Gega
Lgj. 10 Korriku, Berat, Shqiperi
Gega Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet përgjatë rrugës nacionale Berat - Skrapar vetëm 100 metra larg qëndrës së qytetit. Hoteli ka një pozicio ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Puka HTP, Puke, Albania
Hotel Puka HTP
Qender, Puke, Shqiperi
Puka HTP Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Puka HTP i vendosur shume prane liqenit dhe pistes se skive i rrethuar nga gjelberimi,Hotel Puka HTP eshte resort ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Bermon, Tirane, Albania
Hotel Bermon
Rr.Aleksander Moisiu, Nr 12, Tirane, Shqiperi
Bermon Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Bermoni është një hotel modern i ndërtuar në vitin 2002, ndodhet në periferi të Tiranës afër kinostudios, rreth 10 m ... me teper

Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Korabi, Peshkopi, Albania
Hotel Korabi
Rr. Rahim Gjika, Nr. 17, Peshkopi, Shqiperi
Korabi Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Korabi i vendosur ne ish turizmin e vjeter te qytetit ndodhet ne qender te qytetit te Peshkopise.Hotel Korabi of ... me teper
Nga € 18.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 18.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Kocibelli, Korce, Albania
Hotel Kocibelli
Sheshi kryesor, Korce, Shqiperi
Kocibelli Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Me një vendndodhje në qendër të qytetit ka qenë i vetmi hotel në Korçë në periudhën e komunizmit (ish hotel Turizmi). H ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Konti, Korce, Albania
Hotel Konti
Rr. Muzakajt 17, Korce, Shqiperi
Konti Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Konti eshte i pozicionuar në hyrje të qytetit të Korçës, mes një panorame madhështore të maleve rrethuese, Hotel ... me teper
Nga € 22.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 22.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Palma, Berat, Albania
Hotel Palma
Lagjia 22 Tetori, Shetitorja Osumi, Rajoni Nr.2, Berat, Shqiperi
Palma Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Palma ndodhet në qendër të qytetit, anës lumit Osumit dhe pranë urës qe lidh dy lagjet muze. Nga njëra ane e hote ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Broadway, Tirane, Albania
Hotel Broadway
Rr. Emin Duraku, Nr. 8, Tirane, Shqiperi
Broadway Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Broadway një ndër hotelet më lluksoze në Tiranë,konstruktuar në vitin 2003, gjendet në një nga zonat më të prefer ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ramizi, Permet, Albania
Hotel Ramizi
Lagja Mejden, Permet, Shqiperi
Ramizi Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Ramizi është e vendosur në Përmet.Ofron resorant WiFi. Çdo dhomë ofron TV satelitore, ajer te kondicionuar ball ... me teper
Nga € 10.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 10.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Grand, Elbasan, Albania
Hotel Grand
Rr: 11 Nentori, ne hyrje te qytetit, Elbansan, Shqiperi
Grand Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

"Grand eshte nje hotel luksoz i pozicionuar në hyrje të qytetit të Elbasanit,ne pjesen perendimore te tij. Ndodhet 1400 ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Eurobushi, Tropoje, Albania
Hotel Eurobushi
Prane Komisariatit te Policies, Tropoje, Shqiperi
Eurobushi Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Në qytetin më të madhe të Veriut të Shqipërisë, Bajram Currit, është vendosur Hotel Eurobushi. I vendosur prane Komisar ... me teper
Nga € 10.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 10.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Comfort II, Tirane, Albania
Hotel Comfort II
Rr. 4 Deshmoret, Tirane, Shqiperi
Comfort II Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Comfort II ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Vila Sigal, Pogradec, Albania
Hotel Vila Sigal
Rr.Reshit Collaku, perballe Turizmit te Vjeter, Pogradec, Shqiperi
Vila Sigal Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Vila SIGAL është pozicionuar fare pranë qendrës së qytetit dhe shëtitores buzë liqenit, në një ndër zonat më të frekue ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Life Gallery, Korce, Albania
Hotel Life Gallery
Bulevard Republika, Lgj. 11, Nr. 24, Korce, Shqiperi
Life Gallery Stars
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Life Gallery ne Korce ofron 19 dhoma te vendosura ne dy godina me stile arkitekturore te ndryshme. Godina me suit ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopjo per 1 personHotel Kompleksi Edva, Vlore, Albania
Hotel Kompleksi Edva
Radhime, Vlore, Shqiperi
Kompleksi Edva Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Kompleksi Edva ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Jolly, Tirane, Albania
Hotel Jolly
Rr. Tefta Tashko Koco, Nr. 2, Tirane, Shqiperi
Jolly Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Jolly ... me teper
Nga € 31.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 31.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Class, Tirane, Albania
Hotel Class
Autostrada Tirane-Durres, km 11, Vore, Tirane, Shqiperi
Class Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Nje hotel I ri dhe me dizanjo I pozicionuar ne km e 11 ne autostraden kryesore Tirane Durres ne vore,nje zone biznesi ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Pogradeci, Pogradec, Albania
Hotel Pogradeci
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Pogradeci Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

MIRESEVINI NE HOTEL POGRADECI.
Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne vitin 2014 dhe inaguruar ne 21 qe ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Nirvana, Tirane, Albania
Hotel Nirvana
Rr. Edit Durham, Nr. 96/2, Tirane, Shqiperi
Nirvana Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hoteli Nirvana ndodhet pak metra nga qendra e Tiranës. Është një vend ideal për vizitorët dhe njerëzit e biznesit si dh ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Grand White City, Berat, Albania
Hotel Grand White City
Rr. Antipatrea, Berat, Shqiperi
Grand White City Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Grand Hotel White City është i vendosur në zonen historike te Beratit. Wi-Fi falas është në dispozicion. Çdo dhomë këtu ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Gjallica, Kukes, Albania
Hotel Gjallica
Rr. Dituria, Lagja 2, Kukes, Shqiperi
Gjallica Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Gjallica eshte i vendosur ne qender te Qytetit Kukes gjate bulevardit kryesor ,per ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel The Rooms, Tirane, Albania
Hotel The Rooms
Rr. Sami Frasheri, Nr.56, Tirana, Shqiperi
The Rooms Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

The Rooms Hotel****Design and Wellness Hotel, Tirana Hoteli THE ROOMS**** ekskluzivisht me 4 yje eshte hoteli me i ri d ... me teper
Nga € 65.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 65.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Arber, Tirane, Albania
Hotel Arber
Rr.Bardhok Biba, Nr.59, Tirane, Shqiperi
Arber Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Arber, ndërtuar në vitin 2001 ndodhet në qendër të Tiranës, fare pranë institucioneve shtetërore dhe kulturore ... me teper

Nga € 90.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 90.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel La Boheme, Tirane, Albania
Hotel La Boheme
Rr. Abdyl Frasheri, VESA CENTER (kati 10), Tirane, Shqiperi
La Boheme Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel La Boheme, ndodhet në lagjen e famshme të Bllokut të Tiranës, Hotel La Boheme ofron restorant, spa dhe Wellness d ... me teper
Nga € 75.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 75.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Padam Boutique, Tirane, Albania
Hotel Padam Boutique
Rr.Mustafa Matohiti, Vila Nr.2, Tirane, Shqiperi
Padam Boutique Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Padam Boutique Hotel dhe Restorant, të vendosura në një vilë të bukur klasik në zemër të Tiranës, është një pikë referi ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Patricia, Tirane, Albania
Hotel Patricia
Rruga Fortuzi 35, Tirane, Shqiperi
Patricia Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Patricia është e vendosur 500 metra nga qendra e Tiranës. Ajo ofron një bar dhe restorant që shërben specialitete ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Liss, Lezhe, Albania
Hotel Liss
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Liss Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Liss ndodhet në qendrer te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërs ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Lux, Vlore, Albania
Hotel Lux
Sheshi i flamurit mbi Tirana Bank, Vlore, Shqiperi
Lux Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Lux, nje investim serioz ne fushen e hotelerise, i ideuar dhe ndertuar me mjeshteri nga arkitekte italiane. I ndo ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Partner, Vlore, Albania
Hotel Partner
RR.Pelivan Leskaj, Skele, Vlore, Shqiperi
Partner Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Partner është vetëm 200 metra nga qendra e qytetit, Xhamia Muradie dhe detit. Ofron ambiente te brendesheme elega ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Piazza, Peshkopi, Albania
Hotel Piazza
Bulevardi Elez Isufi, 8301, Peshkopi, Shqiperi
Piazza Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Piazza është e vendosur në qendër të Peshkopisë.Hoteli ofron parkim Wi-Fi falas, recepsion 24-orësh,bar dhe rest ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bardhi, Kucove, Albania
Hotel Bardhi
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 2, Kucove, Shqiperi
Bardhi Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bardhi ka një dekade qe kujdeset për shumë mysafirë të huaj e vendas , zyrtarë e qeveritarë dhe personalitete te ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Dinasty, Tirane, Albania
Hotel Dinasty
Rr. Margarita Tutulani, Tirana, Shqiperi
Dinasty Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Bukurinë klasike, madhështinë dhe komoditetin mund ta gjeni të ndërthurur në mënyrë perfekte në hotel Dinasty. Një n ... me teper

Nga € 64.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 64.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Diplomat Fashion, Tirane, Albania
Hotel Diplomat Fashion
Blv. Bajram Curri, Nd.36 H.1, Tirane, Shqiperi
Diplomat Fashion Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Diplomat Fashion ndodhet 10 minuta larg qendrës se Tiranës, 25 minuta larg nga aeroporti dhe 3 minuta nga vëll ... me teper

Nga € 52.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 52.00
Pamja Dhomes: Paris Floor
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Dreri, Tirane, Albania
Hotel Dreri
Rr. Gjeneral Nikols, Tirane, Shqiperi
Dreri Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Dreri eshte vendosur në Parkun Kombëtar, zonën më të bukur të Tiranës, vetëm 1,5 kilometra larg nga qendra e krye ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Grand Tirana, Tirane, Albania
Hotel Grand Tirana
Rr. Ismail Qemali, Nr.11, Tirane, Shqiperi
Grand Tirana Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

I ndertuar ne 2001, Hoteli me kater yje eshte I pozicionuar ne zemer te Tiranes, ne zonen e “Bllokut”, vetem disa metra ... me teper
Nga € 105.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 105.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ikea, Tirane, Albania
Hotel Ikea
Rr.Rexhep Hamit Demi, Qyteti Studenti, Tirane, Shqiperi
Ikea Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Ikea ofron strehim një bar dhe një restorant qe shërbyen kuzhina shqiptare, dhoma me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Tomorri, Gramsh, Albania
Hotel Tomorri
Qender, ish Turizmi, Gramsh, Shqiperi
Tomorri Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Tomorri ndodhet ne qytetin e Gramshit ne ish turizmin e vjeter,i pozicjonuar ne ne qender te qytetit prane istitu ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Boutique Vila Verde, Tirane, Albania
Hotel Boutique Vila Verde
Rr. Isa Buletini, Nr. 1, Tirane, Shqiperi
Boutique Vila Verde Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014.Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga shes ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kamenica Residence , Korce, Albania
Hotel Kamenica Residence
Rruga nacionale Korce-Erseke, km 8, Kamenice, Korce, Shqiperi
Kamenica Residence  Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Kamenica Residence ofron një pishinë sezonale në natyrë ,spa dhe Wellness ,një palestër dhe banjë me avull, Kamen ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mondial, Tirane, Albania
Hotel Mondial
Rr. Muhamet Gjollesha, Tirane, Shqiperi
Mondial Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hoteli ndodhet 1000 m larg nga qendra e qytetit në afërsi të Bankës Ndërkombëtare Greke dhe Bankës I.C. Bëjeni vizitën ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Pasarela, Berat, Albania
Hotel Pasarela
Rr. 28 Nentori, Berat, Shqiperi
Pasarela Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Pasarela është e vendosur në qytetin e Beratit. Çdo dhomë ofrone ajer te kondicionuar dhe një minibar, Wi-Fi fala ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Victoria, Tirane, Albania
Hotel Victoria
Rr. Dibres, Ndertesa 331, Hyrja 1, Tirane, Shqiperi
Victoria Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Victoria E ndodhur në një zonë të re banimi te Tiranës. Hotel Viktoria ofron dhoma me ajër të kondicionuar me TV ... me teper
Nga € 70.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 70.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila 60, Tirane, Albania
Hotel Vila 60
Rr. Fadil Rada, Nr. 60, Tirane, Shqiperi
Vila 60 Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila 60 ndodhet 350 metra nga qendra e Tiranës, ofron Wi-Fi, parkim falas dhe me ajër të kondicionuar ne dhome. T ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Sheraton Tirana, Tirane, Albania
Hotel Sheraton Tirana
Sheshi Italia, Tirane, Shqiperi
Sheraton Tirana Stars
Vleresimi Klienteve
4.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet ne një zone te qete ne zemër te qytetit, afër Parkut Kombëtar ku gjeni liqenin artificial dhe kopshtin z ... me teper
Nga € 175.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 175.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Propaganda Hostel, Tirane, Albania
Hotel Propaganda Hostel
Rr. Pjeter Bogdani, Nd. 5, Kt. 2, Tirane, Shqiperi
Propaganda Hostel Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hostel Propaganda ndodhet në katin e tretë të një ndërtese në rrugën Pjeter Bogdani dhe 1 km nga qendra e Tiranës dhe s ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 shtrat në një dhomë te perbashketHotel Muzaka, Berat, Albania
Hotel Muzaka
Gorice, Berat, Shqiperi
Muzaka Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Muzaka ndodhet ne qendren historike te qytetit Lgj. Gorice perballe Mangalemit, ndertimi i permbahet arkitektures ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Rezidenca Desaret, Berat, Albania
Hotel Rezidenca Desaret
Rr. Kala, Berat, Shqiperi
Rezidenca Desaret Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (25 Vleresime)
Hotel Rating

Ndodhet në lagjen mesjetare të Beratit dhe nga ai mund të shihen Xhamia e Mbretit dhe Tekja Bektashiane në krah të saj. ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mangalemi, Berat, Albania
Hotel Mangalemi
Rr. Mihal Komneno, tek Porta e Pashait, Berat, Shqiperi
Mangalemi Stars
Vleresimi Klienteve
4.7/5.0 (30 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Mangalemi ishte i pari hotel që u hap në qytetin e Beratit pas rënies së diktaturës në vitin 1991. Është një hote ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Brilant, Sarande, Albania
Hotel Brilant
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Brilant Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Brilant është një Hotel modern me  i vendosur në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin Jugor të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Palace and SPA , Durres, Albania
Hotel Palace and SPA
Lagja 13, Rr.Pavaresia, Plazhi Apollonia, Durres, Shqiperi
Palace and SPA  Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai është i vendosur në një zonë të shkëlqyer, në bregdeti ... me teper
Nga € 48.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 48.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Tomorri, Berat, Albania
Hotel Tomorri
Qender, Berat, Shqiperi
Tomorri Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tomorri, ose "Turizmi" ishte i vetmi hotel në qytet gjatë periudhës së regjimit komunist, i cili përdorej nga ata ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Kolping, Shkoder, Albania
Hotel Kolping
Rr. Skenderbeg, Shkoder, Shqiperi
Kolping Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet në qendër, në lagjen katolike të Shkodrës shumë afër Katedrales Katolike, e vetmja e këtij lloji në Shqi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Riviera, Vlore, Albania
Hotel Riviera
Rr. Nermin Vlora, Vlore, Shqiperi
Riviera Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (13 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Riviera është një ndër të paktët hotele që ndodhen shumë pranë qendrës së qytetit të Vlorës dhe gjithashtu një nd ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Friends, Tirane, Albania
Hotel Friends
Rr. Kavajes, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Friends Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Friends është ndërtuar në vitin 2002. Ky hotel i vogël ndodhet vetëm 100m larg qendrës së Tiranës, fare pranë mon ... me teper
Nga € 37.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 37.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Vila Tafaj, Tirane, Albania
Hotel Vila Tafaj
Rr.Mine Peza, Nr. 86, Tirane, Shqiperi
Vila Tafaj Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (17 Vleresime)
Hotel Rating

Vendosur në zemër të kryeqytetit shqiptar, Villa Tafaj është ndërtuar në vitet ’30 me stil italian. Vila Tafaj e filloi ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Kaonia, Sarande, Albania
Hotel Kaonia
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Kaonia Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (22 Vleresime)
Hotel Rating

Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kompleksi Blerimi, Lushnje, Albania
Hotel Kompleksi Blerimi
Rr.Hasan Cela, Lushnje, Shqiperi
Kompleksi Blerimi Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Blerimi i ndërtuar në një kodër të vogël në hyrje të qytetit të Lushnjës. Ky është një nga hotelet e parë të nd ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopjo per 1 personHotel Bujtina e Gjelit, Tirane, Albania
Hotel Bujtina e Gjelit
Rr.Don Bosko, Nr.1, Tirane, Shqiperi
Bujtina e Gjelit Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Bujtina e Gjelit. Prek traditën dhe bëj diferencën Shijo kuzhinën tradicionale shqiptare si dhe produktet bio të ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Xheko Imperial, Tirane, Albania
Hotel Xheko Imperial
Rr. Ibrahim Rugova, Tirane, Shqiperi
Xheko Imperial Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Një mikpritje e ngrohte ju pret tek Hotel Xheko Imperial, i pozicionuar në një kënd të qetë të një prej lagjeve me e ... me teper

Nga € 110.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 110.00
Pamja Dhomes: Premium
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Osumi, Corovode, Albania
Hotel Osumi
Qender, Corovode, Shqiperi
Osumi Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Osumi është një hotel i vogël i thjeshtë familjar me 6 dhoma. Ndodhet në sheshin k ... me teper

Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Amerika, Kukes, Albania
Hotel Amerika
Lgj Nr. 5, Kukes, Shqiperi
Amerika Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli ndodhet ne zemer te qytetit te Kukesit, shume afer me bashkine e Kukesit. Shume organizata e shohin kete hotel s ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 person.Hotel Colosseo, Shkoder, Albania
Hotel Colosseo
Rr. 13 Dhjetori, Shkoder, Shqiperi
Colosseo Stars
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

I ndërtuar në formën e mrekullisë së arkitekturës antike ashtu siç shprehet nga vetë emri, hotel Colosseo ofron një kom ... me teper
Nga € 72.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 72.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Adma , Lushnje, Albania
Hotel Adma
Sh72, Km 3 i rruges Lushnje-Fier, Lushnje, Shqiperi
Adma  Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Adma ndodhet ne autostraden Lushnje_Fier kilometri i 3-te.Te hoteli Adma do te gjeni,resorant,bar,fast food etj.P ... me teper
Nga € 26.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 26.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Eldon Park, Lushnje, Albania
Hotel Eldon Park
Kryqezimi Rr. Lushnje/Berat/Fier, Lushnje, Shqiperi
Eldon Park Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Eldon ze nje siperfaqe prej 10 000 m2, dhe ndodhet ne nje kryqezim shume te rendesishem, ne ate ku ndahen ose li ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Belgrad Mangalem, Berat, Albania
Hotel Belgrad Mangalem
L. Mangalem, Berat, Shqiperi
Belgrad Mangalem Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Belgrad ndodhet në Berat,vetëm 2-minuta në këmbë nga Qytetin e vjetër.Hoteli ka një bar, WiFi falas, është në dis ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Firenze, Tirane, Albania
Hotel Firenze
Blv Zogu I; Nd.22; H.7, Tirane, Shqiperi
Firenze Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Ky hotel i kendshem i ngritur ne vitin 2003 ndodhet ne qender te Tiranes. Dhomat jane rehatshme me mobilim elegant dhe ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Millennium, Tirane, Albania
Hotel Millennium
Rr. Murat Toptani, Tirane, Shqiperi
Millennium Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Millennium është e vendosur në qendër të Tiranës,vetem 300 metra nga Sheshi Skënderbej. Ajo ofron një snack bar. ... me teper
Nga € 58.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 58.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 2 personaHotel Antipatrea, Berat, Albania
Hotel Antipatrea
Rr. Antipatrea, L. 28 Nendori, Berat, Shqiperi
Antipatrea Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Antipatrea i vendosur në qendër të Beratit, 150 metra nga brigjet e lumit Osume. Hotel Antipatrea ofron një bar ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Boshnjaku, Tropoje, Albania
Hotel Boshnjaku
Rr. Mic Sokoli, Bajram Curri, Tropoje, Shqiperi
Boshnjaku Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Boshnjaku ndodhet ne hyrje te qytetit te Tropojes,eshte objekte 3 katesh. Hoteli ka bar dhe resorantin ne katin ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Comfort, Tirane, Albania
Hotel Comfort
Rr. Fortuzi, Tirane, Shqiperi
Comfort Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Comforti është ndërtuar ne 2007 në katin e parë te një apartamenti. Ndodhet afër qendrës së Tiranës, vetëm disa m ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Familja, Kucove, Albania
Hotel Familja
Rr. Nacionale Kucove-Ura Vajgurore km 1, Kucove, Shqiperi
Familja Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Familja ndodhet vetëm 200 metra nga lumi Osume dhe 800 metra nga Ura Vajgurore. Te gjitha dhomat jane me ajër të ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Guesthouse Liri Biti, Lushnje, Albania
Hotel Guesthouse Liri Biti
Lagja Nr. 2, Divjake, Shqiperi
Guesthouse Liri Biti Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Guesthouse Liri Biti, Divjake, Shqiperi ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Babameto Hostel, Gjirokaster, Albania
Hotel Babameto Hostel
Qendra Babameto, Lgj. Teqe, Gjirokaster, Shqiperi
Babameto Hostel Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Babameto Hostel ne Gjirokaster është e vendosur në një nga shtëpitë më mbresëlënese tradicionale në zemër të Gjirokastr ... me teper
Nga € 12.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Shtrat ne nje dhome te perbashket Cmimi Dhomes: € 12.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi per 1 shtrat në një dhomë te perbashketHotel The First, Gjirokaster, Albania
Hotel The First
Rr. 18 Shtatori, Gjirokaster, Shqiperi
The First Stars
Vleresimi Klienteve
2.2/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel The First i ndërtuar në vitin 2003 ndodhet afër Pallatit të Sportit në një zonë të gjallëruar të qendrës së qytet ... me teper
Nga € 21.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 21.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personRezervimi