Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele Plazhi ne Shqiperi

Keto hotele sic e sygjeron dhe vete titulli, gjenden kryesisht prane plazheve. Ne kete kategori jane grupuar jo vetem hotelet e qyteteve bregdetare por edhe disa qe gjenden buze liqeneve. Kjo ndarje eshte krijuar te ndihmoje turistet qe preferojne pushimet buze plazhit. Megjithate shumica e hoteleve te plazhit mundet qe shume mire te perdoren si baze per te bere vizita ditore ne shume pika turistike shqiptare me shume interes per vizitoret.
Himara Beach in Albania Drymades Beach Albania Durres Beach-Albania

Hotel Blue Days, Borsh, Albania
Hotel Blue Days
Rruga e Plazhit, Borsh, Sarande, Shqiperi
Blue Days Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Shumë pranë Sarandës, në zonën e njohur si fshati turistik i Borshit, ndodhet Blue Days Hotel. Atje është vendi më i mi ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Sirena, Pogradec, Albania
Hotel Sirena
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Sirena Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Sirena ndodhet pranë liqenit të mrekullueshëm të Ohrit në fshatit Tushemisht, 5 km nga qyteti i Pogradecit, në ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Mario Royal Resort, Sarande, Albania
Hotel Mario Royal Resort
Rr. Butrint-Sarande, Sarande, Shqiperi
Mario Royal Resort Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar rreth 2 km nga qendra e qytetit, në rrugën midis Sarandës dhe qytetit antik të Butrintit,
Mario Ro ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Enkelana, Pogradec, Albania
Hotel Enkelana
Lgj.2, Rr.Reshit Collaku, Pogradec, Shqiperi
Enkelana Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Enkelana ndodhet në brigjet e liqenit të Ohrit në Pogradec. Ndërtesa gjashtë katës ... me teper

Nga € 16.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 16.00
Pamja Dhomes: Pamje nga liqeni
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Nais Beach, Durres, Albania
Hotel Nais Beach
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Nais Beach Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i nje tradite familjare tashme te njohur te Hotel N ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Pavarsia, Vlore, Albania
Hotel Pavarsia
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Skele, Vlore, Shqiperi
Pavarsia Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Pavarsia ndodhet shume pranë qendrës së qytetit dhe detit. Është një hotel që ofron mundësi shume te mira për të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Jaroal, Sarande, Albania
Hotel Jaroal
Lagja Nr. 1, Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Jaroal Stars
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

Jaroal është një hotel familjar vendosur pranë detit Jon përballë ishullit të Korfuzit.Jaroal ofron një shumëllojshmëri ... me teper
Nga € 54.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 54.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Perla, Pogradec, Albania
Hotel Perla
Rr. 10 Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Perla Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Perla është pak hapa larg qendrës së qytetit mikpritës të Pogradecit, pranë parkut më të madh të qytetit që ndodh ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel New York, Vlore, Albania
Hotel New York
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
New York Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel New York, është i vendosur në një pjesë shumë atraktive te Gjirit të Vlorës i njohur edhe si zona "Uji i Ftohte", ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Bel Conti, Durres, Albania
Hotel Bel Conti
Lgj. 13, Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Bel Conti Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Ndërtuar në vitin 2002, gjithmonë duke ndryshuar dhe përmirësuar në fushën e turizmit për tu përshtatur me tregun dhe k ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ambasador, Vlore, Albania
Hotel Ambasador
Uji i Ftohte, Vlore, Shqiperi
Ambasador Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Ambasador është një hotel i vogël modern me 21 dhoma, në zonën e Ujit të Ftohte në ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 person.Hotel Conti Monte Cristos, Sarande, Albania
Hotel Conti Monte Cristos
Rr. Lefter Talo, nr 15, Sarande, Shqiperi
Conti Monte Cristos Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (7 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli 6-katësh është i ri, ndertuar kohet e fundit. Është i vendosur në mes të qytetit, pothuajse 1 minutë larg nga pl ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel AS, Durres, Albania
Hotel AS
Rr. Kompleksit, (SH4) Plepa-Golem, Golem, Durres, Shqiperi
AS Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Ky hotel ka një vendndodhje të shkëlqyer në plazhin e Golemit dhe ndodhet 20 minuta nga aeroporti. Ka pamje spektakolar ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Vila Duraku, Sarande, Albania
Hotel Vila Duraku
Lagja Nr. 1, ish-Turizmi, Sarande, Shqiperi
Vila Duraku Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Vila Duraku, “kushëri” modern i “turizmit” të vjetër komunist, është një ndërtesë ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Rapos Resort, Himare, Albania
Hotel Rapos Resort
Km 1, Himare, Shqiperi
Rapos Resort Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Rapos Resort Hotel gjendet 1 km larg qytetit bregdetar të Himarës në Rivierën shqiptare. Hoteli shtrihet në një sipërfa ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.Hotel Adriatik, Durres, Albania
Hotel Adriatik
Lagja 13, Plazh, Durres, Shqiperi
Adriatik Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (14 Vleresime)
Hotel Rating

Një hotel i nivelit të lartë në zemër të bregdetit shqiptar dhe një nga hotelet më të mirë në Durrës. Godina e hotelit ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vlora International, Vlore, Albania
Hotel Vlora International
Lagja Pavarsia, Rr.Kosova, Vlore, Shqiperi
Vlora International Stars
Vleresimi Klienteve
3.7/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar afër qendrës, vetëm disa metra larg nga deti, Hotel Vlora International u ofron mundesine vizitoreve t ... me teper

Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Rapsodia, Shengjin, Albania
Hotel Rapsodia
Lagja: Sake, Shengjin,Shqiperi
Rapsodia Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Eshte nje vend i hapur gjate gjithe vitit dhe ne harmoni me peisazhin qe e rrethon. Sallat jane te mobiluara duke perdo ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Regina, Vlore, Albania
Hotel Regina
Radhime, Vlore, Shqiperi
Regina Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (11 Vleresime)
Hotel Rating

Mbretëresha e Detit Jon ofron shërbime më të çmuar që ju mund ti besoni.Këtu tek ne,përveç detit të bukur, ju do të gje ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Superiore
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Sunrise Resort, Vlore, Albania
Hotel Sunrise Resort
Rr.e Pashalimanit, Orikum, Vlore, Shqiperi
Sunrise Resort Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Sunrise resort eshte nje resort I madh dhe I kendshem I cili ndodhet ne brigjet e detit Jon.Ofron nje nga pamjet me te ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 persona me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Millenium, Pogradec, Albania
Hotel Millenium
Tushemisht, Pogradec, Shqiperi
Millenium Stars
Vleresimi Klienteve
3.4/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Millenium është një hotel i ri modern që ndodhet në zonën piktoreske të Tushemishtit buzë liqenit të Ohrit. Kopshti i t ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel 6 Milje, Sarande, Albania
Hotel 6 Milje
Rr. Nacionale Sarande-Butrint, Ksamil, Sarande, Shqiperi
6 Milje Stars
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Me një distancë prej më pak se 12 km nga qyteti i Sarandës, i pozicionuar në qëndër të Ksamilit , me një pamje mahnitës ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Villa Belvedere, Durres, Albania
Hotel Villa Belvedere
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Villa Belvedere Stars
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Fshati Turistik Olimpia, Vlore, Albania
Hotel Fshati Turistik Olimpia
Vlore-Sarande, km 7, Radhima, Vlora, Shqiperi
Fshati Turistik Olimpia Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Vetëm 7 km larg Vlorës në rrugën kombëtare që e lidh këtë qytet me Sarandën, gjendet fshati turistik “Olimpia”. Ai përb ... me teper
Nga € 32.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 32.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Resort Fafa, Durres, Albania
Hotel Resort Fafa
Mali i Robit: Golem, Durres, Shqiperi
Resort Fafa Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Resort Fafa ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Rafaelo Resort, Shengjin, Albania
Hotel Rafaelo Resort
Shengjin, Lezhe, Shqiperi
Rafaelo Resort Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Rafaelo Resort ofron panorama mahnitese te Detit Adriatik, Plazhi, Bari, Restoranti, Pub dhe shume ambjente te tj ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kompleksi Edva, Vlore, Albania
Hotel Kompleksi Edva
Radhime, Vlore, Shqiperi
Kompleksi Edva Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Kompleksi Edva ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Helia, Vlore, Albania
Hotel Helia
Radhime, Vlore, Shqiperi
Helia Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Helia ndodhet në rrugën nacionale Vlorë-Sarandë. Me pamje të detit Jon, Hotel Helia ofron relaksim qe jeni duke k ... me teper
Nga € 24.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 24.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Iliria Internacional, Durres, Albania
Hotel Iliria Internacional
Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Iliria Internacional Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Iliria Internacional ndodhet 7 km nga qendra e Durrësit ,ka një plazh privat me rërë dhe cadra. Restoranti shërb ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Pogradeci, Pogradec, Albania
Hotel Pogradeci
Rr. Deshmoret e Pojskes, Pogradec, Shqiperi
Pogradeci Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

MIRESEVINI NE HOTEL POGRADECI.
Hotel Pogradeci eshte nje Hotel i ri i ndertuar ne vitin 2014 dhe inaguruar ne 21 qe ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Blue Sky, Sarande, Albania
Hotel Blue Sky
Km I 2-te Sarande - Butrint, Kanali i Cukes, Sarande, Shqiperi
Blue Sky Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Ne ju ofrojme pamje te mahnitshme te bregdetit Jon dhe ishullit te Korfuzit. Imagjinoni te jeni duke u relaksuar ne dho ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Visad, Sarande, Albania
Hotel Visad
Rr. Sarande-Butrint km 1.5, Sarande, Shqiperi
Visad Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel VISAD, Sarande, eshte ndertuar ne vitin 2005 ne nje nga gjiret me te bukura qe krijon deti Jon ne zonen me turist ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Liss, Lezhe, Albania
Hotel Liss
Lagja Beslidhja, Lezhe, Shqiperi
Liss Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Liss ndodhet në qendrer te Lezhes, Hotel Liss ka restorantin e vet që shërben pjata tradicionale shqiptare, ndërs ... me teper
Nga € 45.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 45.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Valz, Velipoje, Albania
Hotel Valz
Velipoje, Pulas, Shkoder, Shqiperi
Valz Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bar Restorant VALZ është vendosur në qendër të më të bukur, të shëndetshëm dhe të rëndësishëm plazhin veriore të ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Bahamas, Sarande, Albania
Hotel Bahamas
Rr. Butrint, km 2, Sarande, Shqiperi
Bahamas Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bahamas është e vendosur në plazhin privat me guralecë, pranë qytetit të Sarandës. Ai ofron një pishinë të hapur ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Eval Apartments, Sarande, Albania
Hotel Eval Apartments
Rr. Turizem, Kanali Cukes, Sarande, Shqiperi
Eval Apartments Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Eval Apartamente është 1,5 kilometra nga qendra Sarandes vetëm 195 m larg nga një plazh me rërë. Ai eshte i ndretuar m ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Apartament Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i apartamentit per 1 person.Hotel Driloni, Sarande, Albania
Hotel Driloni
Rr. Ksamil-Butrint, 9706 Ksamil, Sarande, Shqiperi
Driloni Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Drilon ndodhet 300m larg plazhit te Ksamilit.Te ne do te gjeni Bar-Restorant à-la-carte,dhoma me ajer te kondici ... me teper
Nga € 22.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 22.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Rondos, Himare, Albania
Hotel Rondos
Potam, Himare, Shqiperi
Rondos Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Rondos hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Misioni ynë është që të ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kompleksi Turistik Tropikal, Durres, Albania
Hotel Kompleksi Turistik Tropikal
Lagja 13, Plepa, Durres, Shqiperi
Kompleksi Turistik Tropikal Stars
Vleresimi Klienteve
2.8/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tropikal Resort është një kompleks në zonën e plazhit të Duruesit, e njohur si Plepat. Hoteli mbulon një territor ... me teper
Nga € 24.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 24.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Butrinti, Sarande, Albania
Hotel Butrinti
Rr. Butrinti, Sarande, Shqiperi
Butrinti Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (10 Vleresime)
Hotel Rating

Ky hotel i klasit të lartë është një ndërtesë e re në një zonë me tradita. Hotel Butrinti ka një pozicion të përkryer g ... me teper
Nga € 80.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 80.00
Pamja Dhomes: Nga Pishina
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Borsh, Borsh, Albania
Hotel Vila Borsh
Rruga Plazhit, Borsh, Shqiperi
Vila Borsh Stars
Vleresimi Klienteve
5.0/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Vila Borshi ndodhet buze detit Jon, perballe ishullit te Korfuzit.Dhoma me hapsire te madhe si edhe ballkon te madh me ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Apartament Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i garsonieres per 1 person.Hotel Dolce Vita, Durres, Albania
Hotel Dolce Vita
1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi
Dolce Vita Stars
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndër ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 person.Hotel Brilant, Sarande, Albania
Hotel Brilant
Lagjia Nr 1, Rruga Sarande-Butrint, Sarande, Shqiperi
Brilant Stars
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (29 Vleresime)
Hotel Rating

Brilant është një Hotel modern me  i vendosur në një zonë të mrekullueshme të Sarandës, në bregdetin Jugor të ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Splendor, Dhermi, Albania
Hotel Splendor
Prane viles qeveritare, Dhermi, Shqiperi
Splendor Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Splendor & Spa përmban një pishinë të hapur, një palestër dhe një sauna falas Wi-Fi falas në vende publike.T ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Agave Village, Himare, Albania
Hotel Agave Village
Porto Palermo, Himare, Shqiperi
Agave Village Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Agave Village është një vend i qetë dhe të lë pa frymë i vendosur në një pozitë shumë strategjike gjeografike, pranë Po ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Vila Druri
Shenime: Ky eshte cmimi i viles per 1 person.Hotel Palace and SPA , Durres, Albania
Hotel Palace and SPA
Lagja 13, Rr.Pavaresia, Plazhi Apollonia, Durres, Shqiperi
Palace and SPA  Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai është i vendosur në një zonë të shkëlqyer, në bregdeti ... me teper
Nga € 48.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 48.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Royal Blue, Dhermi, Albania
Hotel Royal Blue
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Royal Blue Stars
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Royal Blue I ndodhur vetëm 500 metra nga qendra e Dhërmiut, Royal Blue Hotel ofron parking privat dhe Wi-Fi falas ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Seaside Saranda, Sarande, Albania
Hotel Seaside Saranda
Rr. Butrint, km 4, Sarande, Shqiperi
Seaside Saranda Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (10 Vleresime)
Hotel Rating

Në një vend ende të virgjër të Mesdheut, në një zonë mjaft tërheqëse në bregdetin e Sarandës, rreges per Butrint ne km4 ... me teper
Nga € 28.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 28.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Kaonia, Sarande, Albania
Hotel Kaonia
Lagja Nr. 2, Rr. Jonianet, Sarande, Shqiperi
Kaonia Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (22 Vleresime)
Hotel Rating

Pozicioni i tij strategjik në qendër të qytetit dhe afër detit e bën atë një zgjedhje të mire për njerëzit, të cilët du ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Paradise Beach, Vlore, Albania
Hotel Paradise Beach
Radhime, Orikum, Vlore, Shqiperi
Paradise Beach Stars
Vleresimi Klienteve
4.2/5.0 (5 Vleresime)
Hotel Rating

Me ballkone me pamje nga deti blu i Gjirit të Vlorës dhe i rrethuar nga kodrat e gjelbëruara të Radhimës, hotel Paradis ... me teper
Nga € 40.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 40.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Leonardo, Durres, Albania
Hotel Leonardo
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Leonardo Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Leonardo ndodhet 9 km nga qendra e Durrësit ,perpara hotelit ndodhet plazhi privat. plazhin e tij Hoteli ofron pa ... me teper
Nga € 62.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 62.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ermiri Palace, Shengjin, Albania
Hotel Ermiri Palace
Rr.Kune, Shengjin, Shqiperi
Ermiri Palace Stars
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli Ermiri Palace ndodhet 20- 30 metra larg nga bregdeti ranor i detit Adriatik në plazhin e Shëngjinit, afër Lezhës ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 personHotel Livia, Sarande, Albania
Hotel Livia
Butrint, Sarande, Shqiperi
Livia Stars
Vleresimi Klienteve
4.0/5.0 (37 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Livia ndodhet në Parkun Kombëtar të Butrintit, në mes të gjelbërimit, vetëm disa m ... me teper

Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Antag, Shengjin, Albania
Hotel Antag
Kune, Shengjin,Shqiperi
Antag Stars
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Antag është një kompleks modern i pozicionuar vetëm 100 metra nga deti Adriatik në ... me teper

Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes per 1 person.Hotel Alkre , Borsh, Albania
Hotel Alkre
Rr. Rimi Nane, Borsh, Sarande, Shqiperi
Alkre  Stars
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli Alkre është ndërtuar në vitin 2004, duke qenë keshtu hoteli i parë në Borsh. Hoteli ndodhet ne zonen e quajtur “ ... me teper
Nga € 13.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 13.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat tek.Hotel Oaz, Durres, Albania
Hotel Oaz
Golem, Durres, Shqiperi
Oaz Stars
Vleresimi Klienteve
3.5/5.0 (10 Vleresime)
Hotel Rating

Ky është një hotel i ndërtuar në brigjet e Adriatikut, dhe ndodhet 500 m larg nga “Shkëmbi Kavajës”. Një hotel me arkit ... me teper
Nga € 28.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 28.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Summer Dream, Dhermi, Albania
Hotel Summer Dream
Gonia Perivolo, Dhermi, Shqiperi
Summer Dream Stars
Vleresimi Klienteve
3.6/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Summer Dream ofron dhoma me ajër të kondicionuar , Wi-Fi falas dhe ballkone, disa nga të cilat kanë pamje nga det ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Albatros, Kavaje, Albania
Hotel Albatros
14 km nga kthesa e Spillese, Kavaje, Shqiperi
Albatros Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Albatros gjendet ne plazhin e mrekullueshem te Spillese Kavaje, ne nje zone mjaft te bukur ne vije te pare 200m l ... me teper
Nga € 28.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Treshe Cmimi Dhomes: € 28.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome treshe per 1 person me nje krevat matrimonial + nje krevat marinari.Hotel Holiday, Velipoje, Albania
Hotel Holiday
Qender, Velipoje,Shqiperi
Holiday Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Holiday ofron pushime cilësisore dhe modern. Me ne ju mund të gjeni më të mirë për pushimet e të verës me familj ... me teper
Nga € 13.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Katershe Cmimi Dhomes: € 13.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Kjo eshte dhome katershe per 1 person me nje krevat matrimonial + 2 krevata tek.Hotel Bleart, Durres, Albania
Hotel Bleart
Shkembi I Kavajes, Durres, Shqiperi
Bleart Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bleart është vendosur në një nga zonat me te popullore të Durrësit. Hoteli eshte projektuar në mënyrë moderne d ... me teper
Nga € 38.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 38.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 personHotel Vila Blu, Himare, Albania
Hotel Vila Blu
Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi
Vila Blu Stars
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Vila Blu Hotel
Hoteli eshte vendosur ne kodren panoramike te qendres se qytetit,prej nga shihen qendra dhe gjithe p ... me teper
Nga € 18.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 18.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Drymades Inn, Dhermi, Albania
Hotel Drymades Inn
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Drymades Inn Stars
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Hoteli Drymadess Inn eshte ndertuar ne nje nga vendet me te bukura te fshatit piktoresk te Drymadhasit ndermjet detit d ... me teper
Nga € 20.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe Cmimi Dhomes: € 20.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 personHotel Center Park, Velipoje, Albania
Hotel Center Park
Rr. Nr. 8, Plazh, Velipoje, Shqiperi
Center Park Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Fare pak metra larg detit në një pozicion tepër të favorshëm të plazhit të Velipojës ndodhet Center Park. Hoteli ynë di ... me teper
Nga € 15.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 15.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Palma, Durres, Albania
Hotel Vila Palma
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vila Palma Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila Palma ofron plazh private me cadra te lira nen rezet e diellit. Restorant i vendosur ne tarracë shërben guz ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Stolis, Himare, Albania
Hotel Stolis
Potam, Himare, Shqiperi
Stolis Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Stolis ndodhet ne qytetin turistik te Himares, ne zonen e Potamit. Eshte i pozicionuar ne Jug te qytetit te Himar ... me teper
Nga € 28.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 28.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Ionian, Dhermi, Albania
Hotel Ionian
Plazh, Dhermi, Shqiperi
Ionian Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Ionian ofron një restorant që shërbenë guzhinen tradicionale dhe ndërkombëtare. Dhomat jane me ajër të kondicionu ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Park Bujari, Sarande, Albania
Hotel Vila Park Bujari
Ksamil, Sarande, Shqiperi
Vila Park Bujari Stars
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila Park Bujari ofron per pushuesit nje pamje mahnitese te bregdetit te Ksamilit. Me nje plazh te mrekullueshem ... me teper
Nga € 36.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 36.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Saranda International, Sarande, Albania
Hotel Saranda International
Km 2 Sarande-Ksamil, Sarande, Shqiperi
Saranda International Stars
Vleresimi Klienteve
2.8/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Saranda Hotel International ndodhet 1,5 km larg qendra e qytetit .Te gjitha dhoma jane me ajër të kondicionuar ,Wi-Fi ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Neli Resort, Pogradec, Albania
Hotel Neli Resort
Lin, Pogradec, Shqiperi
Neli Resort Stars
Vleresimi Klienteve
2.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Neli Resort është i vendosur në një nga fshatrat më të bukur, te liqenit te Pogradecit. Ky kompleks fantastik ofron një ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: