Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Himare


  • Foto nga Hotele ne Himare, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Himare, Shqiperi
Në këtë faqe do të gjeni një përzgjedhje të hoteleve në Himarë. Himara është një qytet dhe bashki në Shqipërinë jugore, pjesë e prefekturës së Vlorës. Për shkak të vendndodhjes dhe motit të ngrohtë Himara është një nga qytetet turistike më tërheqëse në Rivierën Shqiptare. Zona e Himarës karakterizohet nga plazhe të gjatë me rërë të bardhë, ndërsa kodrat rrethuese afër detit janë me tarraca dhe të mbjella me ullinj dhe qitro. Vende për të vizituar: Fshati i vjetër dhe plazhi.

Hotel Rondos, Himare, Albania
Rondos Stars Hotel Rondos
Potam, Himare, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Rondos hapi dyert në verën e vitit 2012 në një mjedis të veçantë në bukurinë e detit Jon. Misioni ynë është që të ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personHotel Vila Blu, Himare, Albania
Vila Blu Stars Hotel Vila Blu
Lgj.Stefanel, Himare, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.3/5.0 (2 Vleresime)
Hotel Rating

Vila Blu Hotel
Hoteli eshte vendosur ne kodren panoramike te qendres se qytetit,prej nga shihen qendra dhe gjithe p ... me teper
Nga € 17.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 17.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 personRezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne VideoMoti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: