Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland

Hotele ne Durres


  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
  • Foto nga Hotele ne Durres, Shqiperi
Më poshtë ju prezantojmë një sërë hotelesh në qytetin dhe plazhin e Durrësit. Durrësi ndodhet në bregun perëndimor të Shqipërisë përgjatë detit Adriatik. Ndodhet rreth 39 km nga Tirana dhe 30 km nga Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës. Është një nga qytetet më të mëdha si dhe porti më i madh në Shqipëri. Është gjithashtu një nga qytetet më të vjetër, plot me histori që daton nga viti 627 p.e.s. Në Durrës mund të vizitoni: Amfiteatrin, Muzeun Arkeologjik, rrënojat e mureve rrethues, kullën mesjetare, vilën e Mbretit Zog etj.

Hotel Nais Beach, Durres, Albania
Nais Beach Stars Hotel Nais Beach
Lgj. Nr.1, Rr. Taulantia, Brryli Curilave, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (9 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Nais Beach - Tradita vazhdon… Hoteli Nais Beach eshte vazhdim i nje tradite familjare tashme te njohur te Hotel N ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Nais, Durres, Albania
Nais Stars Hotel Nais
Lagjia nr 1, Bulevartdi EPIDAM, 46 Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.5/5.0 (31 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në qendër të qytetit antik të Durrësit, ne Bulevardin "Epidamni, afër portit, Muzeut Etnografik “Aleksand ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Dolce Vita, Durres, Albania
Dolce Vita Stars Hotel Dolce Vita
1 Km larg nga shkembi i Kavajes Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.4/5.0 (19 Vleresime)
Hotel Rating

Në zonën më të bukur të Adriatikut me një sipërfaqe rreth 5000 m2 ngrihet bukur Hotel Dolce Vita. Hoteli ofron një ndër ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dyshe standarte Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dyshe per 1 person.



Hotel Palace and SPA , Durres, Albania
Palace and SPA  Stars Hotel Palace and SPA
Lagja 13, Rr.Pavaresia, Plazhi Apollonia, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.6/5.0 (1 Vleresime)
Hotel Rating

Palace Hotel & Spa është një hotel luksoz me 5 yje në Durrës. Ai është i vendosur në një zonë të shkëlqyer, në bregdeti ... me teper
Nga € 48.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio Premium Cmimi Dhomes: € 48.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Bel Conti, Durres, Albania
Bel Conti Stars Hotel Bel Conti
Lgj. 13, Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.1/5.0 (8 Vleresime)
Hotel Rating

Ndërtuar në vitin 2002, gjithmonë duke ndryshuar dhe përmirësuar në fushën e turizmit për tu përshtatur me tregun dhe k ... me teper
Nga € 25.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 25.00
Pamja Dhomes: Nga Mali
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Arvi, Durres, Albania
Arvi Stars Hotel Arvi
Lgj 1. Rr: Taulantia, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
4.3/5.0 (3 Vleresime)
Hotel Rating

I pozicionuar në bulevardin Taulantia, në zonën më të bukur dhe më të populluar të qytetit të Durrësit, ndërtesa 9-katë ... me teper
Nga € 60.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopio standarte Cmimi Dhomes: € 60.00
Pamja Dhomes: Nga Deti
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel AS, Durres, Albania
AS Stars Hotel AS
Rr. Kompleksit, (SH4) Plepa-Golem, Golem, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.9/5.0 (12 Vleresime)
Hotel Rating

Ky hotel ka një vendndodhje të shkëlqyer në plazhin e Golemit dhe ndodhet 20 minuta nga aeroporti. Ka pamje spektakolar ... me teper
Nga € 34.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 34.00
Pamja Dhomes: Pamje nga Mbrapa
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person.



Hotel Adriatik, Durres, Albania
Adriatik Stars Hotel Adriatik
Lagja 13, Plazh, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.8/5.0 (14 Vleresime)
Hotel Rating

Një hotel i nivelit të lartë në zemër të bregdetit shqiptar dhe një nga hotelet më të mirë në Durrës. Godina e hotelit ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Kompleksi Turistik Tropikal, Durres, Albania
Kompleksi Turistik Tropikal Stars Hotel Kompleksi Turistik Tropikal
Lagja 13, Plepa, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (6 Vleresime)
Hotel Rating

Hotel Tropikal Resort është një kompleks në zonën e plazhit të Duruesit, e njohur si Plepat. Hoteli mbulon një territor ... me teper
Nga € 24.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 24.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Villa Belvedere, Durres, Albania
Villa Belvedere Stars Hotel Villa Belvedere
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
3.2/5.0 (4 Vleresime)
Hotel Rating

Është një ndër hotelet e para të ndërtuar në zonën e plazhit të njohur si Shkëmbi i Kavajës, afër Durrësit. Ky hotel fi ... me teper
Nga € 30.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 30.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Iliria Internacional, Durres, Albania
Iliria Internacional Stars Hotel Iliria Internacional
Lagja 13, Plazhi Iliria, Durrës, Shqipëri
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Iliria Internacional ... me teper
Nga € 50.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 50.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Leonardo, Durres, Albania
Leonardo Stars Hotel Leonardo
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Leonardo ... me teper
Nga € 35.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 35.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Vila Palma, Durres, Albania
Vila Palma Stars Hotel Vila Palma
Shkembi i Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Vila Palma ... me teper
Nga € 27.00

Dhoma te Lira: Konfirmuar
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Dopjo Cmimi Dhomes: € 27.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes dopio per 1 person



Hotel Bleart, Durres, Albania
Bleart Stars Hotel Bleart
Shkembi I Kavajes, Durres, Shqiperi
Vleresimi Klienteve
S'ka Vleresime
Hotel Rating

Hotel Bleart ... me teper
Nga € 38.00

Dhoma te Lira: Kerkohet Konfirmim
Dhome e Vecante per Ju
Lloji Dhomes: Teke Cmimi Dhomes: € 38.00
Pamja Dhomes: Standarte
Shenime: Ky eshte cmimi i dhomes teke per 1 person



Rezervimi

Shqiperia ne Foto

Shqiperia ne Video



Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Shqipëria Forecast

Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: