Sherbimi Klientit
+355 4 2235 688
Orari Zyrtar:
E Hene - Premte: 08:00 -18:00
E Shtune 08.00-16.00
Cfare thone klientet tane
"We think that without your web site, we probably would not have come to Albania at all..."
Satu & John Cozens, Finland
Qyteti
Kategoria
Mberritja
Open the calendar popup.
Largimi
Open the calendar popup.
Hoteli Preferuar

Pse të rezervoni me albania-hotel.com

Përse të mos mbështetni një kompani vendase?
Nëse ne ju ofrojme të njëjtat çmime për të njëjtat produkte, pse të rezervoni me kompani ndërkombëtare kur mund të kontribuoni në ekonominë vendase?
Çmime më të ulëta dhe pa komisione rezervimi
Një faqe me dhoma disponibël ku mund të rezervoni lehtë dhe paguani të sigurt online.Ne ju ofrojmë çmimet më të mira dhe pa asnjë kosto shtesë
Përzgjedhje e kujdesshme e hoteleve
Mbi më shumë se 150 hotele të kontrolluar dhe të përzgjedhur me kujdes në të gjithë Shqipërinë
Besoni në zgjedhjen e klientëve tanë
Mbi 600 vlerësime reale hotelesh që konfirmojnë besimin tek www.albania-hotel.com
Shërbim dhe kujdes i personalizuar
Një staf shumëgjuhësh vendas dhe të huaj që jetojnë në Shqipëri dhe ju mbështesin nga momenti që bëni rezervimin deri në momentin e largimit tuaj
Hotele të Preferuara
Theranda Hotel, Tirana,  Albania Sheraton Hotel  Tirana Albania Rogner Hotel, Tirana, Albania
Hotel New York, Vlora Albania

Theranda Hotel
Tirana

Cmimet nga
Euro 50
Hotele te tjere ne Tirane


Sheraton Hotel
Tirana

Cmimet nga
Euro 175
Hotele te tjere ne Tirane


Rogner Hotel
Tirana

Cmimet nga
Euro 115
Hotele te tjere ne Tirane

New York Hotel

Vlora

Cmimet nga
Euro 45
Hotele te tjere ne Vlore

Koha e Lire ne Shqiperi

Teatri Tirane
“Tri mendje në ankand" në Teatrin Metropol.

Tirana Opera
Baleti “Historia e një kënge” ne Teatrin Kombëtar të Operës dhe Baletit , Tirane , Shqiperi

Tirana photography
Ekspozitë “Gjirokastra”


me teper te reja nga Shqiperia...
Partner sites: www.albania-holidays.com,  www.tirana-hotel.com,  www.balkan-hotel.com
Albania Holidays DMC is a member of Albanian Tourism AssociationMember of Albanian Tourism Associationand World of DMC Member of World of DMC's: